Wpis z mikrobloga

Został porzucony przez swojego ojca w wieku 3 lat i dorastał z 3 różnymi ojczymami. Jest dyslektykiem. Jego marzenie o zostaniu hokeistą zostało zniweczone przez poważny wypadek. Jego córka zmarła przy porodzie. Jego żona zginęła w wypadku samochodowym. Jego najlepszy przyjaciel, River Phoenix, zmarł z przedawkowania. Jego siostra ma białaczkę.

A biorąc pod uwagę wszystko, co się wydarzyło, Keanu Reeves nigdy nie przegapi okazji, aby pomóc ludziom w potrzebie. Kiedy kręcił film „Dom nad jeziorem”, podsłuchał rozmowę dwóch asystentów od kostiumów; Jedna płakała, ponieważ straciłaby dom, gdyby nie zapłacił 20 000 dolarów i tego samego dnia Keanu zdeponował niezbędną kwotę na koncie bankowym kobiety; Przekazywał także astronomiczne kwoty dla szpitali.

Po zarobiemiu astronomicznych sum za trylogię Matrix, aktor przekazał ponad 50 milionów dolarów personelowi, który zajmował się kostiumami i efektami specjalnymi - prawdziwymi bohaterami trylogii, jak ich nazywał.

W 1997 roku paparazzi znaleźli go pewnego ranka spacerującego w towarzystwie bezdomnego w Los Angeles, słuchającego go i dzielącego jego życie przez kilka godzin.

Ten człowiek mógł kupić wszystko, a zamiast tego każdego dnia wstaje i wybiera jedną rzecz, której nie można kupić: być dobrym człowiekiem.
Edek_Niemiec - Został porzucony przez swojego ojca w wieku 3 lat i dorastał z 3 różny...

źródło: comment_1616506726aTh8oZg3cObHzXBNNhzi4v.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@Edek_Niemiec: W latach 2005-2008 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Stanach, z tego rok (ostatni) w Nowym Jorku u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po angielsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni (salon
  • Odpowiedz
@zt_im: Tyle, że zdecydowana większość, która ją ma, bardzo niechętnie się dzieli z innymi, którym w życiu z różnych powodów się nie powiodło. Ale masz rację, jest łatwiej gdy komuś zbywa.
  • Odpowiedz
@Edek_Niemiec: marzy mi się aby faktycznie taki był i aby nigdy jego reputacja nie została nadszarpnięta jakimś #metoo czy innym gównem. Fakt że pomieszkuje gdzieś w bloku a nie w willi w dzielnicy sław daje nadzieję że jednak nie jest w ten hollywoodzki #!$%@?łek aż tak bardzo umoczony. Nie chciałbym kiedyś przeczytać jakiegoś oskarżenia pod adresem Keanu. Long leave Neo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SpasticInk - @Edek_Niemiec: marzy mi się aby faktycznie taki był i aby nigdy jego rep...
  • Odpowiedz
@zt_im: Tyle, że zdecydowana większość, która ją ma, bardzo niechętnie się dzieli z innymi, którym w życiu z różnych powodów się nie powiodło. Ale masz rację, jest łatwiej gdy komuś zbywa.


@Edek_Niemiec: XDDDDD
  • Odpowiedz
no łatwiej jest być dobrym jak ma się dużo kasy xD


@zt_im: większość ludzi, która ma dużo kasy czuje się lepsza od reszty i nią gardzi. według badań im droższy samochód tym większe prawdopodobieństwo, że nie jego kierowca przepuści pieszego na pasach.
  • Odpowiedz