Wpis z mikrobloga

Promocyjna cena Kindle Paperwhite 4 jest niższa o 191 PLN od katalogowej. Właśnie ruszyła świąteczna akcja w polskim i niemieckim Amazonie: http://cyfranek.booklikes.com/post/4129818/pierwsza-taka-promocja-w-amazon-pl-kindle-paperwhite-4-taniej-o-190-pln
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#amazon #amazonpl #kindle #promocje #cebuladeals #czytniki #ebook
Cyfranek - Promocyjna cena Kindle Paperwhite 4 jest niższa o 191 PLN od katalogowej. ...

źródło: comment_1616487636Fe4n0auZ6IjmcezYVrA4Tn.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a czy jest jakaś blokada uniemożliwiająca wgranie np własnego tekstu? Nie będzie rozpoznawany jako piracki? I nieobsługiwany


@huntforfur: Spokojnie można wgrywać co chcesz. Używam różnych modeli Kindle i często wrzucałem tam DOSŁOWNIE własne notatki z plików TXT - tak, by mieć je pod ręką. Choćby listę rzeczy do zrobienia czy przepisy kucharskie z netu. Nigdy nie miałem żadnych problemów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zastanawiałem się nad czytnikiem ale brak obsługi epub trochę zniechęca, chyba prościej kupić pierwszy lepszy tablet

@NPC_358034: w skrócie: wysyłasz dowolny plik z tekstem na amazonowego maila przypisanego do konta, odpalasz wifi na knedlu i czytasz mobi.
To wersja dla leniwych którzy nie chcą nic konwertować między formatami
  • Odpowiedz
Zastanawiające jest, że masz dostęp do internetu, niby coś potrafisz znaleźć i to nawet obrazkowo, ale żeby sobie zadać pytanie "jak wysłać epub na knedla" i poszukać odpowiedzi to już nie potrafisz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz