Wpis z mikrobloga

Przypominam że 1% wyborców zadecydował że ten Chad teraz nie siedzi w gabinecie i nie wetuje wszystkich debilnych pomysłów PiSu oraz nie orze ich w orędziach pokazywanych w TVP. Przy okazji chciałbym poprosić wszystkich piszących wtedy że prezydent blokujący wszystko zatrzyma kraj w rozwoju, o podanie jakie to wspaniałe ustawy zyskaliśmy w tamtym roku.

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
Pobierz pacjent_0 - Przypominam że 1% wyborców zadecydował że ten Chad teraz nie siedzi w gab...
źródło: comment_1616452003KvtEMSv1EAjUdUxmC7jm9a.jpg
  • 52
@pacjent_0: Żeby nie było- ten 1% to prawie pół miliona głosów więc różnica niewiele mniejsza od tej w poprzednich wyborach, choć nikt nie mówił, że Komorowski przegrał o włos. W dodatku więcej głosów miał tylko Wałęsa, ale wtedy była większa frekwencja i liczba ludności ogółem więc Duda miał ogromne poparcie. Trzaskowski zrobił tyle ile mógł jako kandydat.
@spinel: Kto mówił ten mówił. Ja już oglądając tą pamiętną debatę gdzie podstawił Komorowi chorągiewkę platformy wyczułem że cały ten Duda jest produktem pracy sztabu ludzi i jego słowa to wyklepane formulki. Słuchając Trzaskowskiego nie mam takiego wrażenia.
Nie sam 1% tylko wszelkie możliwie oszustwa śmieci z pisu, te wybory ponad wszelką wątpliwość uczciwe nie były, gdyby nie to, wygrałby, długopis ledwo dał radę przy użyciu wszystkiego co pod ręką mieli śmiecie z pisu