Wpis z mikrobloga

Ależ się teraz #!$%@?łem - łazi ta menda horbanowska, po tych dennych stacjach tv i #!$%@? coś o twardym lokdałnie, zaraz mnie #!$%@? piekielny trafi! Przełom marca/kwietnia zapowiada się mega wiosennie, dodatkowo kwiecień ma być ciepły i przyjemny - nie mam #!$%@? zamiaru przekiblować takiej aury w domu, bo jakimś psycholom zachciewa się bawić nami niczym pacynkami! Dość #!$%@?!
#koronawirus
  • 56
@LibertadParaTodos: Ludzie też są zastraszeni wizją mandatów, ja ich tak trochę, trochę rozumiem chociaż nie pochwalam. Nie każdy ma ochotę na dyskusje z przygłupim mundurowym strusiem i wizją sprawy w sądzie. Ale nie sądzę by młodzi dali się zamknąć w domu. Tym bardziej, że na początku marca covidiańskie miernoty płakały, że ludzie grupowali się i pili piwo na świeżym powietrzu. Nie będzie tak źle.
@wyk00p: To już nie tylko kwestia zastraszenia. Ci najgłupsi, czyli jakaś połowa społeczeństwa robią to już automatycznie i nawet jak nie ma szans na spotkanie policjanta, np moja ciotka która ostatnio gdy do niej podjechałem wyszła na swoje podwórko w maseczce, bo przecież na zewnątrz trzeba. W sumie to jest dla mnie jedyny plus tego covidowego gówna, jeszcze półtora roku temu śmiałem się z tych memów o freethinkerze i sądziłem, że