Wpis z mikrobloga

Ależ się teraz #!$%@?łem - łazi ta menda horbanowska, po tych dennych stacjach tv i #!$%@? coś o twardym lokdałnie, zaraz mnie #!$%@? piekielny trafi! Przełom marca/kwietnia zapowiada się mega wiosennie, dodatkowo kwiecień ma być ciepły i przyjemny - nie mam #!$%@? zamiaru przekiblować takiej aury w domu, bo jakimś psycholom zachciewa się bawić nami niczym pacynkami! Dość #!$%@?!
#koronawirus
  • 56
  • Odpowiedz
@LibertadParaTodos: Aparatczyk systemowy, pocieszam się tym że jego czas już się kończy, tak samo jak i Simonow, to już nie działa na nikogo to straszenie, a jak będzie ciepło i zamkną cokolwiek jeszcze dodatkowo, czy tam zakaz przemieszczania się i ludzie się zastosuja, to z tej działki mój śmiech będzie słyszalny u Ciebie w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LibertadParaTodos: Nie wiesz co myśleć? To, że nie każdy (praktycznie każdy) chce się #!$%@?ć z policją, mandatami, sądami itp. Nie każdego stać na prawnika tylko po to, żeby zapłacić mu za praktycznie wygraną sprawę. Nie każdemu chce się łazić po sądach. Władza o tym wie. I wykorzystuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LibertadParaTodos: Może jest po prostu #!$%@? biedne i nie stać ich płacić kary, ani tym bardziej pieprzyć się po sądach, bo jakiś pies się przysra o brak maseczki na ulicy...
  • Odpowiedz
@Klemens_anon: Daj się młodemu i gniewnemu chłopakowi o tym przekonać. Skoro natura pozbawiła go wyobraźni to niech traci czas na podróż do sądu by usłyszeć że jest niewinny. A potem wychodząc z tego sądu bez maski dostanie drugi mandat którego nie przyjmie i tak sobie będzie jeździł w kółko aż zaczai dlaczego ludzie wolą jednak nosić.
  • Odpowiedz