Wpis z mikrobloga

Ależ się teraz #!$%@?łem - łazi ta menda horbanowska, po tych dennych stacjach tv i #!$%@? coś o twardym lokdałnie, zaraz mnie #!$%@? piekielny trafi! Przełom marca/kwietnia zapowiada się mega wiosennie, dodatkowo kwiecień ma być ciepły i przyjemny - nie mam #!$%@? zamiaru przekiblować takiej aury w domu, bo jakimś psycholom zachciewa się bawić nami niczym pacynkami! Dość #!$%@?!
#koronawirus
  • 56
  • Odpowiedz
@EvineX: Czyli naiwnie czekasz na to aż sąsiad zaryzykuje i wyjdzie przed szereg? Sąsiad ma na to samo nadzieje i koło się zapętla. Nie win innych ze myślą dokładnie tak jak ty XD
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: Tylko w majtki nie zrób jak Ci się maska zsunie z nosa na usta i pan policjant to zobaczy bo jeszcze dostaniesz mandat xDD.. Skończmy już z tym strachem bo źle skończymy, już ten strach doprowadził do obecjen sytuacji, bój się dalej to z domu wgl nie wyjdziesz bo Pan polityk tak mówi, a pieski będą tego pilnować i nie daj boże dadzą Ci mandat i co wtedy?
  • Odpowiedz
ak patrzę na te tępe, zamaskowane twarze na pustej ulicy, to już sam nie wiem co myśleć o naszym społeczeństwie...


@LibertadParaTodos: Wychodkowi freethinkerzy :D jak ja z was #!$%@? kisnę, zbuntowane pluszaki XD
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Nie wiem po co się rzucasz do mnie. W DE gdzie żyje maskę nosze tylko w sklepach. Poza tym każdy inteligentny człowiek założy maskę. Szur i wywrotowiec reprezentujący tempą tłuszcze ma z tym problem to normalne. Jesteście jak rozkrzyczeli czarnoskórzy w stanach XD
  • Odpowiedz
@LibertadParaTodos: też mam tego dość, ale powiem Ci, że ja chodze w maseczce cały czas jak wyjdę z domu tylko po to, żeby uniknąć mandatu. Ostatnio jak jechałam na rowerze, wyjechalam z osiedla i wjechałam na śródmieście/centrum to nigdy tyle radiowozów nie widziałam. Dosłownie co pół kilometra po dwa stały.
  • Odpowiedz
@LibertadParaTodos: Kto ci #!$%@? broni robić to co robiłeś zawsze? Chcesz jechać nad jezioro? Jedź! Chcesz zjeść w restauracji? To zjedz swoje ulubione wydanie z restauracji, ale poza nią na wynos. Chcesz iść na siłkę? Wyrób sobie kartę sportowca i ćwicz
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: Bo piszesz jak stara przestraszona baba na co mam alergie.. Mandat taki straszny, choroba straszna, wszystko straszy nagle. #!$%@? mnie to już. Ile tak chcesz żyć w takim strachu i takimi farmazonami rzucać jeszcze? Bo mi się już dawno znudziło
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: "Skoro natura pozbawiła go wyobraźni to niech traci czas na podróż do sądu by usłyszeć że jest niewinny. A potem wychodząc z tego sądu bez maski dostanie drugi mandat którego nie przyjmie i tak sobie będzie jeździł w kółko aż zaczai dlaczego ludzie wolą jednak nosić." /" Myśle ze ludzie wolą nosić maski niż się potem użerać w sądzie nawet jakby mieli grawantowane uniewinnienie." - Może źle to ująłem,
  • Odpowiedz
Ci najgłupsi, czyli jakaś połowa społeczeństwa robią to już automatycznie i nawet jak nie ma szans na spotkanie policjanta


@Stallion45: dobrze, że mamy w społeczeństwie tak mądre osoby jak Ty, które biorą pod uwage, że ludzie mają już dość zmartwień i niczym Steve Jobs przywdziewający zawsze ten sam strój, nie chcą codziennie zastanawiać się czy ubrać maskę, tylko to robią.

Może ta "mądrzejsza" połowa społeczeństwa ma czas żeby wykłucać się
  • Odpowiedz
@Mieszkopol: na szczęście mogę zjeść też wewnątrz restauracji, bo w moim mieście większość restauratorów jest na tyle bystra, że działają sobie po cichu i w każdej chwili można sobie zarezerwować stolik i iść do takiego przybytku z grupą znajomych. #!$%@? mnie po prostu fakt zastraszania społeczeństwa - w kółko to samo ględzenie, zakazy, obostrzenia i inne gówna, a tym czasem warmia i mazury pokazuje jak na dłoni, że mimo lokdałnu
  • Odpowiedz