Wpis z mikrobloga

@Stingeree: Brak nowego setu, brak zbostowania dotychczasowego a jak zauważyłeś
"Ognisty Ptak" znerfiony na maxa, trochę to dziwne, bo od bardzo dawna nikt tym i tak nie grał.
Niezłe mamy sety startowe, bo WW barba, Multishot u DHacza u Czarownicy też mamy nieżle u monka totalny crap, bo set "1K Burz" - tym badziewiem, to już od bardzo dawna nikt nie grał, Roland u Crusa, też niegrywalny buld/set.

Mamy nowych towarzyszy i to oni tutaj odrabiają z nawiązką pracę domową, bo w przypadku GR, to każda postać ma potencjalnie + 5 GR a to dużo - no powiedzmy prawie każda
  • Odpowiedz
@Stingeree: Nie wiem jak to będzie z towarzyszami ale jeżeli będą dostępni i w trybie normalnym, to sobie ten sezon odpuszczę i skupię się na postaciach niesezonowych, tym bardziej, że mam te postacie "wykokszone" - niektóre i porobię sobie na każdej nowy rekord GR a że trybu norm. nie grałem od bardzo dawna, to z miłą chęcią sobie pogram

ale warunek - nowi towarzysze muszą być dostępni i w NS
  • Odpowiedz
@Nihilnovii: Sezon powinien wystartować 2 kwietnia i na PCtach i na konsolach
ale niestety zdarza się że konsole zaliczają opóżnienia kilkudniowe w stosunku do PCtów - tak np. było o ile mnie pamięć nie myli w tym sezonie czy przedostatnim.

Blizz znany jest z tego że często nie dotrzymuje swoich deklaracji, jeżeli chodzi o daty i wcale bym się nie zdziwił gdyby sezon 23 wystartował nie 2 a np. 3
  • Odpowiedz
@KittySlayer:
Niestety nie można edytować

a warto dodać, że dzisiaj o 20 mamy przerwę techniczną
podczas której zapewne będzie wdrożony nowy patch (bo dzisiaj ma być) i zapewne przed północą będzie dostępny nowy content (a mam przynajmniej taką
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek:

Witam

W najgorszym razie ta "chwila" to np. tydzień w lepszym kilka - gdy kupisz grę za którą zapłacisz
około 200 zeta i obskoczysz ją w kilkanaście godzin, góra kilkadziesiąt, to dostając
  • Odpowiedz
@KittySlayer: u mnie gra już kupiona od kilku lat, z duża radością grało mi się gdy vyr był OP. Dobrze grało się również barbem z tornado (2-3) sezonu do tylu. Trochę mniej przyjemnie necro robiąc rat runny, za to pięknie się wbijało paragony, ale nadal pozostaje kwestia totalnie nudnego End game w grze...

Latasz tydzień a przy prawie idealnym eq progresujesz tylko wbiciem gemów i kolejnych paragonów.

Jak Max lvl
  • Odpowiedz
Jak Max lvl GR zrobiłeś solo na sezonie? Lub poza?


@Jakis_Leszek:

Gówna przeszkoda w robieniu rekordów to jest brak paragonów - mam ich tylko 3K i to pomimo tego że gram w D3 od początku, niestety na początku nie było paragonów a wtedy grałem najwięcej - szybko dojdziesz do tego, że w D zrobienie OP gearu to jest sprawa expresowa i potem ten dps możemy zwiększać jedynie paragonami a botem nie jestem i nigdy mnie to nie bawiło i nigdy nie będzie - wqrwia mnie bardzo że Blizz nie banuje
dożywotnio takich kolesi - weż sobie zobacz obecne rekordy te botujące qrwy z
  • Odpowiedz
że w D zrobienie OP gearu to jest sprawa expresowa i potem ten dps możemy zwiększać jedynie paragonami a botem nie jestem i nigdy mnie to nie bawiło i nigdy nie będzie - wqrwia mnie bardzo że Blizz nie banuje


@KittySlayer: zrobienie podstawowego sprzętu to przy farcie 2-3h gry jak masz dobrych i kumatych ludzi do party^^

Schody zaczynaja się aby znaleźć Itemki z pasującymi starami pod build:) najgorzej gdy grasz sobie masz jakiś słaby amulet pada primal, myslisz o super wow i okazuje się, ze ma staty mniej użyteczne niż ten co nosisz, zwykły
  • Odpowiedz
Paragony paragonami najwiecej boostuja dobre staty na itemach


@Jakis_Leszek:

to masz po paru dniach w złych warunkach powiedzmy tydzień a mając OP czy prawie OP gear
to z niego tego dpsu nie wyciśniesz za dużo - OP gear obejmuje również odpowiednie afixy( ͡° ͜ʖ ͡°),
i tak jak zaznaczyłem w pierwszej wypowiedzi jedynym ograniczeniem dla uczciwych graczy w rywalizacji z bootami jest brak paragonów - dodam
  • Odpowiedz
OP gear obejmuje również odpowiednie afixy( ͡° ͜ʖ ͡°),


@KittySlayer: wiem, wiem napisałem to wyżej

bo to wiesz nie każdemu będzie odpowiadał Necrus a nie każdemu Monk czy Crus, bo to jednak inne skille i inny sposób walki i inna postać.


@KittySlayer: kumam, chiciaz i to da rade obejść. Jak masz dobrych ludzi do party to czasem warto grać tym czego się nie lubi
  • Odpowiedz
dobra, najwyraźniej się pomyliłem. Bo poza sezonem mam ~2800


@Jakis_Leszek:

Ja mam niecałe 3K w przedostatnim sezonie nabiłem 2K par. i wiesz ile mi przybyło w tych niecałych 3K coś około 120 - to przykład na to że ktoś kto nabił powiedzmy 5-6K paragonów i
te prawie 2K - pierwsze 2 K dają mu powiedzmy +10 - to przykład na to ile tego expa potrzeba na tych wysokich paragonach aby
  • Odpowiedz