Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jarzyn86: Człowieku nikt cię nie będzie mordował za wiarę nie bój się. daj innym żyć i sam się ciesz życiem a nie narzucaj innym swojego światopoglądu.Jeżeli to cię uspokoi to szczęścz Boże.
@stefanJG: mam nadzieję, że mówisz szczerze i nigdy nie przyłożysz ręki do prześladowania kogokolwiek. Czy to ze względu na wiarę, orientację czy chociażby światopogląd. Pozdrawiam :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jarzyn86: Jeżeli o mnie chodzi to nigdy nie byłbym w stanie prześladować innych że względu na wiarę , światopogląd lub oriętację sexalną, ale twój pierwszy wpis jednoznacznie wskazał że jesteś oumotywowany piszoc o obozach dla katolików .
Moja odpowiedz była adekwatna do wpisu. OPa. Wpis pełen nienawiści. Jeżeli pozwolicie ludziom tak postępować to może dojść do powtórki, a historia lubi zataczać koło.
@Andi129 genialne xd na razie nie mam zbyt dużo wolnego czasu, ale na pewno zrobię coś takiego w swoim rodzinnym i może aktualnie zamieszkiwanym mieście, kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale spróbuję niedługo.

Nie znam się kompletnie na grafice komputerowej (a szkoda), ale trzeba spróbować namówić wykopków do wspolpracy, na pewno znajdzie się ktoś o odpowiednich umiejętnościach (zaprojektować w sumie bym mógł z pomocą starszego, niespełnionego artysty (
@fajnytaki299 gdyby nie był potem ścigany z urzędu o płacenie pieniędzy to mogłoby tak być. Ale nie jest tak. Więc mężczyzna ma takie samo prawo wypowiadać się o aborcji, jak kobieta, bo jest w takim samym stopniu rodzicem.
Ciekawe, o jaki kościół chodzi? Każda rewolucja marksistowska walczy najpierw z kościołem, potem będzie mauzoleum Lenina, a na końcu młode pary będą przychodzić pod jego pomnik na święcenia. To już było. Tylko ludzie nie uczą się historii.