Wpis z mikrobloga

Minęło mi 6 lat tutaj, z tej okazji #rozdajo
Lubisz #pociagi i masz dosyć #pkp chciałbyś spędzić weekend na podróży po #dolnyslask?
Można wylosować bilet weekendowy na #kolejedolnoslaskie.
Na podstawie biletu można jeździć pociągami KD od piątku od 18 do poniedziałku do 6 rano. Weekend w Karkonoszach, a może Góry Sowie, Kudowa czy podróż do Wrocławia. To wszystko na wyciągnięcie komentarza.
Ja funduje bilet za 49 zł a wygrany na priv podaje imię i nazwisko które będzie na bilecie
Tak bilet jest imienny i trzeba do niego posiadać dowód.

NAPISZ W KOMENTARZU DLACZEGO WŁAŚNIE TY MASZ DOSTAĆ TEN BILET I GDZIE BYŚ CHCIAŁ POJECHAĆ.
Losowanko w środę.
  • 14
@SzaraSara: dlaczego właśnie ja? otóż dlatego że chcę pozwiedzać wiadukty wybudowane za austriackiego akwarelisty, no i to moje rodzinne strony xd byłem przy tunelu pod Małym Wołowcem we wrześniu, to teraz wypadałoby go przemierzyć wzdłuż pociągiem KD! XD
@SzaraSara: cieżko pisać gdzie bym chciała pojechać bo jak widać na mapie mam ogrom miejsc, które czekają na odwiedzenie. Przed COVIDe zwiedzałam świat a od roku staram się odkrywac nasz piękny region :)
Dolny Śląsk to jedno z najbogatszych w atrakcje turystyczne województw w Polsce więc chcę korzystać z tego i zwiedzać ile się tylko da.
(òóˇ)
Pobierz
źródło: comment_1616491073sCqpo2wWAmcqGqDydFjOHB.jpg
@SzaraSara: Na święta wielkanocne myślałam kupić bilet weekendowy Intercity i trochę pozwiedzać Polskę, ostatnią stacją miał być Wrocław. Dzięki Twojemu biletowi mogłabym zwiedzić miejscowości ościenne, a z tego co się orientuję, na Dolnym Śląsku jest mnóstwo zamków, a ja kocham zamki. <3