Wpis z mikrobloga

Powiem wam że największa beka to nie jest nawet z samej partii lewicy, tylko z tych lewicowych trolli typu koroluk, lakukaracza. Pół wykopu zalane ich wysrywami, manipulacjami, straszeniem Konfederacją. Gdyby opierać się na ilości wpisów na wykopie to możnaby pomyśleć że Lewica ma z 70% poparcie w tym kraju. A tu potem albo Biedroń dostaje 1%, albo ich pseudostrajki się kompromitują, albo ich posłowie przechodzą do wrogów nr 1 czyli PiSu. Bez względu czy są po prostu glupi czy robią to zarobkowo to przykro patrzeć na taką syzyfową pracę.

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #polityka
M.....k - Powiem wam że największa beka to nie jest nawet z samej partii lewicy, tylk...

źródło: comment_16164125537ZJVDbWnzL63ahM20yBjbq.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: 1) Nikt mnie nie wyśmiewa. 2) Łykasz fejki, te z moderacją w większości to też bełkot. 3) Zarzucasz korolukowi manipulacje, dlatego 100% postów prawaków o koroluku to nazywanie go lewakiem i kukoldem XD 4) Skoro moderacja jest aż tak upośledzona to podaj przykład fejka którego wykopałeś a nie był fejkiem.
#takbedzie
  • Odpowiedz
@MichalLachim: 1) ja cię wysmiewam wiec teza juz obalona 2) podaj przyklad bo na razie to sobie z dupy wymyslas tezy 3) nic nie pisalem o kukoldzie, tylko wyśmiewałem jego wysilki - masz problem z czytaniem prostych tekstów więc i jasne czemu nie potrafisz analitycznie interpretować danych 4) tak jak wcześniej, mam przeglądać 6k znalezisk żeby udowodnić coś jakiemuś incelowi z neta który sie obruszyl bo mu faszyści koroluka atakujo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MichalLachim: to jest ta lista, na której za nieprawdziwe zostało uznane znalezisko o kradzieży psa, dlatego, że jak podniósł się raban to złodzieje oddali?
  • Odpowiedz
manipulacjami


@Mr_kolek: jakimi?

straszeniem Konfederacją

konfą nie trzeba straszyć, wystarczy spojrzeć na ich poglądy ¯\_(ツ)_/¯
A nie, przepraszam. Przecież to WOLNOŚCIOWCY xDD
  • Odpowiedz