Wpis z mikrobloga

Powiem wam że największa beka to nie jest nawet z samej partii lewicy, tylko z tych lewicowych trolli typu koroluk, lakukaracza. Pół wykopu zalane ich wysrywami, manipulacjami, straszeniem Konfederacją. Gdyby opierać się na ilości wpisów na wykopie to możnaby pomyśleć że Lewica ma z 70% poparcie w tym kraju. A tu potem albo Biedroń dostaje 1%, albo ich pseudostrajki się kompromitują, albo ich posłowie przechodzą do wrogów nr 1 czyli PiSu. Bez względu czy są po prostu glupi czy robią to zarobkowo to przykro patrzeć na taką syzyfową pracę.

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #polityka
M.....k - Powiem wam że największa beka to nie jest nawet z samej partii lewicy, tylk...

źródło: comment_16164125537ZJVDbWnzL63ahM20yBjbq.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Flypho: ale serio - proszę o jakieś przykłady, bo pod tagami konfederacji i 4konserwy non stop słychać #!$%@?, że "ja to bym szybko koroluka zgasił, tylko mi się nie chce" XD
Nie twierdzę, że @koroluk jest nieomylny. Ale oglądam jego materiały i sam nie mam się do czego przyczepić jeśli chodzi o merytorykę. Gość przytacza jedynie wypowiedzi bohaterów poszczególnych odcinków, posiłkuje się źródłami do których linkuje, nie stosuje
  • Odpowiedz
lakukaracza


@Mr_kolek:
Na nim się akurat mocno zawiodłem. W sensie, prowadzi burzliwe życie polityczne na wykopie, chętnie angażuje się we wszelkie dyskusje etc etc. Lubi być kontrowersyjny w stosunku do oponentów politycznych. Myślę, no spoko, przynajmniej czasami można się pośmiać.
Ale raz/drugi/trzeci na przestrzeni kilku miesięcy, trafiasz na jego wpisy, nad którymi - jako autor - trzyma pieczę i jakoś tak czar pryska, bo obserwujesz odpowiedzi innych użytkowników i okazuje
  • Odpowiedz
Gdyby opierać się na ilości wpisów na wykopie to możnaby pomyśleć że Lewica ma z 70% poparcie w tym kraju.


@Mr_kolek: Wykop parę lat temu - dzień w dzień cały oblepiony Korwinem i jego zmieniającymi się jak karuzela partiami, tylko po to by z hukiem przegrać wybory w 2015 xD
  • Odpowiedz
Gdyby opierać się na ilości wpisów na wykopie to możnaby pomyśleć że Lewica ma z 70% poparcie w tym kraju.


@Mr_kolek: @deeprest: to, że neuropa ma liberalne poglądy nie znaczy, że nagle wszyscy zaczną poważnie traktować pajaców z #antykapitalizm. Ci czerwoni anarchiści to margines, który krzyczy najgłośniej, choć beka z ich wypaczonych przekonań.
  • Odpowiedz
@zero_dwa: zabawne, to samo można napisać o konfederacji, która jest najszerzej popierana na wykopie a w rzeczywistości ma mniej od lewicy

straszeniem Konfederacją.


@Mr_kolek: w życiu bym nie głosował na lewicę a sam obrażam
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: na głównej te pajace jak się odezwą to zazwyczaj mają sto minusów i dwa plusy. Na mikroblogu nie ma minusów więc walą te swoje wysrywy jeden za drugim i sprawia to wrażenie, ze dużo osób ich popiera. Gdyby na mikroblogu też były minusy to ich posty pojawiły by się raz na miesiąc
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Nie żebym popierał lewicę, ale z Konfą jest to samo. Czytając wykop wygląda jakby miała 70% w wyborach i była ultra merytoryczna, a nie bandą populistów na granicy progu.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: jakos nie widzialem tego orania koroluka, ktory nawet lewicowcem nie jest swoja droga, przez was. tylko wpisy o tym jaka to nie jest "beka" z niego, bo tak. jest, bo jest. a za kazdym razem jak widze jakas nitke, to patrze - no cusz, najwidoczniej mialem pecha. albo szczescie, zalezy jak spojrzec

czy wystarczy nie siedziec cicho, gdy odczlowiecza sie homoseksualistow zeby zostac lewakiem wedlug elity internetu, ktorej wpisy
  • Odpowiedz
@MichalLachim: Może zacznij liczyć ile razy się skompromitowałes podając liczby ktore same w sobie nic nie znaczą, chociażby dlatego ze przy każdej aferze uzytwkonikow przeciwko wykopowi wszystkie znaleziska które sa dodawane są potem zakopywane przez moderację.
  • Odpowiedz
@MichalLachim: no i? Wykopalem 5600 znalezisk, z 500 to afery, a ty mi wrzucasz gówno podsumowanie i sie dziwisz że każdy cię wyśmiewa. Po prostu juz tak bez urazt to z punktu widzenia analitycznego ta liczba nic nie mówi bo jest zagregowana.
  • Odpowiedz