Wpis z mikrobloga

Powiem wam że największa beka to nie jest nawet z samej partii lewicy, tylko z tych lewicowych trolli typu koroluk, lakukaracza. Pół wykopu zalane ich wysrywami, manipulacjami, straszeniem Konfederacją. Gdyby opierać się na ilości wpisów na wykopie to możnaby pomyśleć że Lewica ma z 70% poparcie w tym kraju. A tu potem albo Biedroń dostaje 1%, albo ich pseudostrajki się kompromitują, albo ich posłowie przechodzą do wrogów nr 1 czyli PiSu. Bez względu czy są po prostu glupi czy robią to zarobkowo to przykro patrzeć na taką syzyfową pracę.

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #polityka
M.....k - Powiem wam że największa beka to nie jest nawet z samej partii lewicy, tylk...

źródło: comment_16164125537ZJVDbWnzL63ahM20yBjbq.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@niochland: dokladnie tak symetrysto. 1% biedronia i 5% Bosaka to to samo, tak samo jak taki sam ciężar gatunkowy ma fakt przejścia posłanki Lewicy do PiSu i kłamstwo jakoby "posłowie piszą o tym, że zawsze się trochę gwałci"
  • Odpowiedz
@ghandi92: nie chcę mi się przegrzebywać przez jego wpisy skoro w tym wątku we wpisie kolegi powyżej widać poziom manipulowania "albo ich posłowie piszą o tym, że zawsze się trochę gwałc". Żaden poseł nigdy nie napisał czegoś takiego. Napisał Korwin jak nie był posłem i to nawet nie dosłownie to.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: tak jak podejrzewałem XDDDD
"Zaorałbym te głupie lewactwo w 5 minut tylko mi się nie chce" XD
"My konfederaty, jedyna merytoryczna partia w sejmie. największy sukces? Wyrok trybunału ws. aborcji i cycki animowanego królika" XD partia szurów popierana przez szury
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: sugerowanie, że ktokolwiek poważny popiera Biedronia. Tylko on ci pasował pod tezę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Btw polecam kiedyś przestać wierzyć własnemu przeświadczeniu, a po prostu policzyć. Gwarantuje ci, że znalezisk prawicowych jest na głównej nie mniej. Jak ostatnio liczyłem, to nawet prawicowych treści naliczyłem trzy razy więcej. I to wszystko od tych 9 % przegrywów i sebków ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
"My konfederaty, jedyna merytoryczna partia w sejmie. największy sukces? Wyrok trybunału ws. aborcji i cycki animowanego królika" XD partia szurów popierana przez szury


@ghandi92:
Ja nie z konfederacji, ale koroluk na merytoryczną krytykę bardzo rzadko po prostu odpisuje. Czasem 1 czy 2 posty, ale szybko mu się przestaje chcieć. ¯\_(ツ)_/¯ A potem ty powielasz jakieś mity o jego nieomylności. Chłop najczęściej odpisuje jakimś kompletnym pieniaczom, których można szybko zgasić.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek jak już coś bredzisz o trollach, manipulacjach czy innych wysrywach to wypadałoby podać jakieś przykłady. A teraz to ty wyszedłeś na trolla, który nie ma kompletnie żadnych argumentów na swoje debilne zarzuty ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz