Wpis z mikrobloga

Wykop to jest jednak banda spermiarzy nieokrzesanych, wczoraj czy przedwczoraj p0lka dodała wpis że jej stary wyciagnął kopyta, i smuteczeq aż musiałam wpis dodac xDDD dajcie plusika mirki bo jestem taka zrozpaczona że po śmierci bliskiej osoby pierwsze co zrobiłam to zamieściłam wysryw w internecie. Oczywiście 1000 plusów ponad jakieś lizanie sobie jajek nawzajem itd.

Tymczasem na tagu mamy ludzi którzy żyją na codzień w horrorze, nie dostali nawet trzymania przez 25 lat wegety a weterani nawet ponad 30.

No ale p0lka dokonała epokowego odkrycia że starzy ludzie umierają xDDD

Po co pochylać się nad realnymi problemami skoro można zapłakac nad januszem lat 60 który przez ostatnie 30 zadbał o to żeby spaść z rowerka gównianą dietą, brakiem wizyt u lekarza itd. ¯\_(ツ)_/¯

#przegryw #bekazwykopkow #bekazrozowychpaskow #bekaznormictwa #bekazpodludzi #takaprawda
  • 59
  • Odpowiedz
Widziałam w gorących dużo takich wpisów niebieskich, więc to nieprawda. Nie ma chyba jednego właściwego sposobu zachowania, każdy radzi sobie z tym inaczej


@zewimen: Nie niebieskich tylko simpów bez psychy, oni mogą co najwyżej aspirować do miana niebieskiego ale daleko im skoro jakieś głupoty powodują że się zesrywają na portalu ze śmiesznymi papieżami.

Musza miec bardzo łatwe życie że takie niewielkie wyzwania rzucają ich na kolana.
  • Odpowiedz
@allesisthelal: Odsyłam do projektu Klaudiusz. Jesteś po tyle, jesteś sto lat za murzynami. A właściwie to nastoletnie anonki z wykopu cię wyprzedzają cię umysłowo o sto lat.
  • Odpowiedz
@M_xxx: baa nawet gadałam z tym kolesiem. Nie każda laska łapała haczyk - on pokazywał tylko takie co się na to łapały. No, ale co z tego? Jak weźmiesz grupę 10 mężczyzn i dasz im dwie laski - ładną z #!$%@? charakterem i brzydką z fajnym charakterem to myślisz, że co? Faceci wybiorą tą brzydką? Każdy bierze kogoś atrakcyjnego, więc nie wiem o co ten ból dupy - jeśli wam się
  • Odpowiedz