Wpis z mikrobloga

Wykop to jest jednak banda spermiarzy nieokrzesanych, wczoraj czy przedwczoraj p0lka dodała wpis że jej stary wyciagnął kopyta, i smuteczeq aż musiałam wpis dodac xDDD dajcie plusika mirki bo jestem taka zrozpaczona że po śmierci bliskiej osoby pierwsze co zrobiłam to zamieściłam wysryw w internecie. Oczywiście 1000 plusów ponad jakieś lizanie sobie jajek nawzajem itd.

Tymczasem na tagu mamy ludzi którzy żyją na codzień w horrorze, nie dostali nawet trzymania przez 25 lat wegety a weterani nawet ponad 30.

No ale p0lka dokonała epokowego odkrycia że starzy ludzie umierają xDDD

Po co pochylać się nad realnymi problemami skoro można zapłakac nad januszem lat 60 który przez ostatnie 30 zadbał o to żeby spaść z rowerka gównianą dietą, brakiem wizyt u lekarza itd. ¯\_(ツ)_/¯

#przegryw #bekazwykopkow #bekazrozowychpaskow #bekaznormictwa #bekazpodludzi #takaprawda
  • 59
  • Odpowiedz
Robisz to samo, tylko dostajesz mniej plusów


@zewimen: Nie nabijam tu atencji a co najwyżej wyśmiewam takie żałosne zachowania rózowych i reakcje simpów którzy są odpowiedzialnia za zrujnowany rynek świń, dziele się swoją wiedzą i mądrością z innymi przegrywami. Oczywiście doceniam to jeżeli komuś się mój content podoba ale nie jest to cały mój majestat jak ten wpis dla p0lki który ma na celu wyłącznie podbicie jej gadziego ego.
  • Odpowiedz
@zewimen: jeżeli reakcja jest taka jaka jest to ten wpis nie służy niczemu innemu.

To jest cały twój majestat bo z tego co kojarzę nie piszesz o niczym innym


@zewimen: To jest po prostu moja dziedzina w której osiągnąłem mistrzostwo, mógłbym się udzielać w tematach w których mam bogatą wiedzę ale bydlarzom normickim nie zamierzam pomagać z ich problemami, było się uczyć a nie dupczyć po kątach.
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: az sie przykro czytalo ten watek p0lki, w nocy umiera ojciec ta rano juz na wykopie wpisy o tym pisze i zebra o plusy xD jak na takich ludzi patrze to se mysle ze jednak nie mam tak zle, przynajmniej ja az tak zrytej bani nie mam po latach przesladowan w szkole
  • Odpowiedz