Wpis z mikrobloga

Wykop to jest jednak banda spermiarzy nieokrzesanych, wczoraj czy przedwczoraj p0lka dodała wpis że jej stary wyciagnął kopyta, i smuteczeq aż musiałam wpis dodac xDDD dajcie plusika mirki bo jestem taka zrozpaczona że po śmierci bliskiej osoby pierwsze co zrobiłam to zamieściłam wysryw w internecie. Oczywiście 1000 plusów ponad jakieś lizanie sobie jajek nawzajem itd.

Tymczasem na tagu mamy ludzi którzy żyją na codzień w horrorze, nie dostali nawet trzymania przez 25 lat wegety a weterani nawet ponad 30.

No ale p0lka dokonała epokowego odkrycia że starzy ludzie umierają xDDD

Po co pochylać się nad realnymi problemami skoro można zapłakac nad januszem lat 60 który przez ostatnie 30 zadbał o to żeby spaść z rowerka gównianą dietą, brakiem wizyt u lekarza itd. ¯\_(ツ)_/¯

#przegryw #bekazwykopkow #bekazrozowychpaskow #bekaznormictwa #bekazpodludzi #takaprawda
  • 59
  • Odpowiedz
Oni wszyscy tacy mili i współczujący dla niej, a ona dla nich wcale.


@M_xxx: jeżeli największym problemem kogoś jest to ze stary wyciągnął kopyta to ma bardzo łatwe i przyjemne życie, cieszę się że ich jednak jakoś weryfikuje ale gdyby oni mieli przeżyć choćby dzień z życia przegrywa to po 15 minutach by pętlę zakładali na szyje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
PS. Poprawka. Ona by ich najchętniej jeszcze #!$%@?ła i wdeptała w ziemię.


@M_xxx: Ale to się dzieje przeciez regularnie xDDD jak ktoś tu opisuje życie przegrywie nieludzką mękę przez którą przechodzi to p0lki mu pisza że wyolbrzymia swoje problemy i że to jego wina bo mógł urodzić się wyższy i przystojniejszy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@allesisthelal: To tak jakbyś napisała tej lasce: "dziwisz się że twój stary umarł skoro miał taką okropną zepsutą córkę?".

Ale nie, tylko nieatrakcyjnych facetów się kopie. Zawsze i wszędzie, programowo.
Chad to może być seryjnym mordercą i mu dziewoje listy miłosne masowo piszą tak że nie ma nawet kiedy ich wszystkich przeczytać.
  • Odpowiedz
@M_xxx: Między innymi, ale ja pytam o tę część

jestem taka zrozpaczona że po śmierci bliskiej osoby pierwsze co zrobiłam to zamieściłam wysryw w internecie
  • Odpowiedz
@M_xxx: no nie dotarło, bo ja myślałam, że Ci chodzi o jakieś niezasłużone ataki, a ty swoim zachowaniem pokazujesz, że jesteś gnidą. Z takim charakterem to możesz wyglądać i jak Brad Pitt, ale kariery nie wróżę.
  • Odpowiedz