Wpis z mikrobloga

Lecimy dalej, bo ciekawe badanka. Pytanie raczej do różowych i do tych niebieskich, którzy mogą na przykłądzie własnych doświadczeń zaznaczyć.

Liczy się wszystko, nie sama młoda cera (styl, sposób bycia, jakieś cechy osobowości, które się zmieniają)

#rozowepaski #tinder #zwiazki #mirabelkionline

W jakim wieku według ciebie mężczyzna jest najatrakcyjniejszy dla kobiety?

  • 20-25 10.6% (20)
  • 25-30 40.2% (76)
  • 30-35 40.2% (76)
  • 35-40 9.0% (17)

Oddanych głosów: 189

  • 11
@Sok_Mandarynkowy: ziomek sluchaj ja ci wyjasnie jak to dziala: mianowicie kobiety z kims innym wchodza w zwiazku z kims innnym spia xD do zwiazku 40 letni gosciu z korpo z 15k miesiecznie idealny, spokojny, testosteron juz nizej, wozi ja tam gdzie chce itp a na ruchanko najlepszy 25 letni chad, doybeany na silce i moze byc nawet bezrobotny xD jak sie tylko z nim rucha to w dupie ma jego kase
@Sok_Mandarynkowy: Jeśli wybrać jeden przedział, to tak 30-35.

Wówczas mężczyzna osiąga już zwykle pełną dojrzałość psychiczną i wygląda zdecydowanie najlepiej.

Owszem 20-25 letni chad po siłce też będzie dużo ruchał ale taki 30+ to i porucha i dziećmi się zajmie i hajsem sypnie.

Dla 18 latki to za stary ale dla 25-27 latki w sam raz. A 18-tki to się rucha a nie z nimi hajta.
Do 27 lat. Potem atrakcyjność u mężczyzny spada bezwzględnie.


@M_xxx: tak, widzaiłem gdzieś (chyba nawet na mirko) dane z portali randkowych i szczyt meskiej atrakcyjności (mierzony ilością dopasowań, serduszek i innych takich) to 25-27 lat. Jak tak patrze po znajomych, ludziach z pracy to bym sie z tym zgodził. Oczywiście nie tyczy się to gości, którzy na przykład do 25 lvl byli mocno otyli a później schudli czy suchoklatesów, którzy wjechali