Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077
A mi sie ta gra podoba ¯_(ツ)_/¯
Kupilem i w dwa dni zrobilem 16h. Trafilem na kilka bugow (glownie graficznych ktore na nic nie wplywaja xD) i jeden gdzie gosc sie nie mogl zdecydowac czy chce sie zespawnowac czy nie, ale i tak nie mialo to wplywu na nic. Po tym co tu czytam to gra nie powinna sie nie uruchamiac wcale i crashowac co 5 sekund xD
  • 15
  • Odpowiedz
@FronzenHell: Bo gra jest prawie genialna. Jedyne co mnie irytuje to słynne spawny Policajów tuż za plecami. Mam gdzieś opinie mosiądzów „grających” w to na youtube, mających na kompie foldery z memami i linki do wszystkich kompilacji gliczy i bugów. Gram na Series S i nie mam absolutnie żadnych problemów. Polecam.
  • Odpowiedz
@FronzenHell: beka jak wszyscy fani "u mnie działa" nawet nie wiedzą że im co 3 perk i ulepszenie przedmiotow nie działa ale te elementy i tak są tak #!$%@? że co za różnica jak od pewnego momentu wszystko się zabija spojrzeniem a przez całą grę przeciwnik robi się słabszy lub mocniejszy na bazie numerka gracza przy jego levelu xD
  • Odpowiedz
@FronzenHell: ja nawet pykam na ps4 slim i nie narzekam - gta 5 gorzej chodziło na moim xboxie 360 jak wyszło a tez sie swietnie bawiłem ( ͡º ͜ʖ͡º) nie jest to najlepsza gra na świecie, ma swoje wady ale dawno nic mnie tak nie wciągneło jak Cyberpunk.
  • Odpowiedz
@FronzenHell: Gra jest super ale np grając na geforce now bugi mam conajmniej dwa, trzy na rozgrywkę. A to postać jak zacznie #!$%@? jedno słowo tak się zapętla. Muzyka potrafi się zawiesić. Sprawny policjantów. Choć lubie grę ze względu na i tak o wiele słabsza niż w wiedźminie fabule to to co odwalili redzi jest #!$%@? na kółkach ;)
  • Odpowiedz
@FronzenHell: pamiętaj, że jest 3-4 miesiące po premierze xD
Wcześniej nie działało. Poza tym wiele obietnic jest niedowiezionych po prostu. Mi się też podoba, ale hype nie dorównal finalnemu produktowi.
  • Odpowiedz