Wpis z mikrobloga

@JesMan: Na Polskę możesz jechać dowolnie w skórce lub tekstylnej, na Chorwacje od biedy też. Jak bierzesz pod uwagę skórę to zakładam, że na 99% jakaś szlifierka więc na boczne drogi nie będziesz zjeżdżał wiec nie ma chyba sensu tego rozważać. Tak czy inaczej jak wjedziesz gdzieś w górki, na szutry gdzie nie da się nie wiadomo jak za%#&## więc i wiatru nie ma to sam zafundujesz sobie greckie tortury. A
@JesMan: Za 2k to zerknąłbym na komplecik Rebelhorn Patrol, się zdecydowałem w zimę na niego, fajny stosunek jakości do ceny jak dla mnie, tylko dla niektórych może być zbyt ciężka kurtka.
@JesMan: No o skórę generalnie trzeba bardziej dbać, i jak ci przemoknie to też musi naturalnie przeschnąć (co czasem może potrwać kilka dni jak cię solidnie zlało), nie można tego przyspieszać, więc troche mozna czekać, i potem warto nasmarować aby nie pękała. A Tekstyl to tekstyl. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JesMan: Czemu nie, w IM jak podejdziesz to na dzień dobry ugrasz 20-30% z ceny. No i nie musi to być top top marka jest wiele innych mniejszych co robią dobre ciuchy
@JesMan: to jest kwestia preferencji - nie ma jednej odpowiedzi. Przerabiałem oba warianty i preferuję skórę: bo trwalsza, bezpieczniejsza no i wygląda lepiej niż tekstyl, który brudzi się łatwiej i ogólnie gorzej znosi próbę czasu. Przy czym mam dwa komplety, jeden zwykły, a drugi perforowany. Z tym deszczem to bym nie przesadzał, jak będzie padało, to zdążysz się zatrzymać i wciągnąć deszczak, tekstylia też przyjmują w #!$%@? wody i też bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JesMan: do z800 kupiłem pół skórę seca Monza i jestem bardzo zadowolony, póki co jazda dookoła komina. Ale jeżeli chcesz jeździć dalej to chyba pełen tekstyl, bo skóra i pół skóra wymusza bardziej sportowa pozycje.
@Tomeek: Taki tekstyl jest chociaż trochę porównywalny z bezpieczeństwem? Pomijam kwestie szpanu, wiadomo skora. Trudno mi znaleźć ładny tekstyl w tej cenie. ¯\(ツ)
@Tomeek: I chyba wejdę w to, ale model następny. Jakby wypadła jakaś trasa. Jakoś się przemęczę. A
na następny sezon kupię dobrego tekstylną na trasę. Dzięki piękne za polecenie ;-) Jeszcze portki do tego muszę ogarnąć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JesMan: wracałem w niej 150km w temperaturze 4C po zakupie moto i było ciepło, ma podpinkę ocieplającą która możesz wypiąć, myślę że będziesz zadowolony. Portki sam muszę jakieś znaleźć sensowne, bo póki co sam jeans.