Wpis z mikrobloga

Czy jakby ktos u Ciebie w korpo byl zadeklarowanym gejem albo lesbijka to czy taka osoba spotkalaby sie z niechecia wspolpracownikow?
Opcja 1: tak, byłyby docinki, zarty nie na miejscu itp
Opcja 2: otwarcie nikt by nic nie powiedzial, ale w myslach co by se pomysleli to inna kwestia xD
Opcja 3: większość by to miala w dupie, o ile dobrze robisz swoja robote to mozesz byc i transplciowym chinczykiem xD
#pracbaza #studbaza #korpo
#korposwiat #warszawa #sgh #big4

Ktora opcja?

  • opcja 1 7.6% (10)
  • opcja 2 25.2% (33)
  • opcja 3 67.2% (88)

Oddanych głosów: 131

  • 3
  • Odpowiedz
@familypet: w każdym normalnym środowisku opcja 3. Miałem w pracy 2 kolegów homo, zresztą jednego nawet polecałem w kolejnej firmie. Teraz w biurze jest koleżanka która jest les i wszyscy ją lubią bo jest po prostu spoko osobą.
Jak ktoś jest głupim niemiłym #!$%@? to go będą tępić niezależnie od orientacji czy rasy, gorzej jeśli taka osoba do końca nie widzi problemu u siebie a wszystko zwala właśnie na czynniki niezależne
  • Odpowiedz
@familypet: dość konserwatywna branża here: kolega w ostatniej pracy był gejem, nie był przegięty, ale ubierał się jak typ z fashion weeku, bo jego pasją była moda - w biurze był lubiany, oceniali go po owocach jego pracy, ale mówiono w kuluarach o jego preferencjach, życiu osobistym i wiem, że dyrektor biura go nie lubiła tylko dlatego, że woli facetów i jest dość ekspresyjnym gościem. To samo jakaś podrzędna menago, która
  • Odpowiedz