Wpis z mikrobloga

o ty p0lko bestio hipergamiczna, ja się tu przed tobą otwieram, dzieciom twoim chciałem wakacje organizować, pomarańcze kupować jak mieliście przyjechać a ty co, po trzydziestce jesteś i jeszcze wybrzydzasz, chada sobie wyobrażałaś?


@TavarishPiesov: wiem na czym się kreowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) (no to jak tak stałem to #!$%@?łem jej młotkiem w głowę)
  • Odpowiedz
@Ponury_Dewiant: To się spytaj, dlaczego wychowuje sama
Znam przypadki gdzie;
- facet poznał inna i zostawił
- kobieta zdradziła
- ogólna patologia
- mąż zmarł w wypadku/ w skutku ciężkiej choroby
Ile przykładów, tyle sytuacji. Nie ma co klasyfikować wszystkich jako „ha p0lka skakała po chadzie i ma teraz bachora” to #!$%@? myślenie. Kupa ludzi jest w związkach po 10 lat, po ślubie i dzieciach, a nagle wystarczy jedna kłótnia,
  • Odpowiedz
  • 22
no to zdjęcie jest obleśne, czego ty oczekiwałeś? Nie dość, że #!$%@? bebech to jeszcze piwo w ręku. Też ci mogę takie wysłać xD myślę, że #!$%@?, gdzie pieprz rośnie xDD Nie wiem co ty sobie myślałeś wysyłając coś takiego?


@allesisthelal to wyślij
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov: Cóż, nic bym na twoim miejscu już się do niej nie odzywał.. szanować się trzeba... co byłbyś z nią w związku co innego jej się nie spodoba i będziesz taką kukiełką, pantoflem bez własnego zdania i możliwości bycia sobą.. no daj spokój chłopie... jak się do ciebie odezwie i wyciągnie rękę to spoko, jak nie to nic nie rób - sam powinieneś to wiedzieć. szukaj następnej.
  • Odpowiedz