Wpis z mikrobloga

@TavarishPiesov: myślę, ze skoro uwazasz ze jak ma az 33 lata to powinna skakac obok Ciebie to daj sobie spokój, szkoda dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wypominanie wieku i to ze ma dwoje dziecie swiadczy o tym, ze zwykłym dupkiem jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov: #!$%@? wie... moze przesadziles.
nie mniej teraz juz nie naprawisz. bierz na przeczekanie!

albo jej sie spodobales na tyle, ze przeklnie i sie odezwie, albo mowi sie trudno. jednak nie bylo tak fajnie jak myslales.

jak bedziesz teraz przepraszal czy cos to i tak wyjdzie slabo. zrobiles co zrobiles bo taki juz jestes gosciu, albo akceptuje
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov: Nie wiem czy to bait czy nie. Ale ja na przykład w ogóle nie lubię dostawać takich zdjęć- zawsze mnie dziwi co kieruje ludźmi, którzy coś takiego robią. Sama też takich nie wysyłam, bo tego nie lubię. Nie wiem jaką reakcję chciałeś osiągnąć? Czy ona miała się podjrać? Wysłać Ci takie same? Czy może napisać coś o księżycu? Według mnie dobrze, że powiedziała Ci, ze tak się nie robi-
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TavarishPiesov: ja rozumiem oburzenie gdybys trzymał puszkę tatry, ale w tym przypadku to gruba przesada;) nic nie udawaj Mirek, są też normalne różowe na ziemi
  • Odpowiedz