Wpis z mikrobloga

Marnuje się moja młodość (,)

młody #przegryw here z wysokim libido. W dodatku dołuję się oglądając na tik toku takie #plodnajulka

Aż się krew w człowieku gotuje.

W takich momentach mam ochotę zakupić od Marcina "Adepta" Szabelskiego wszystkie poradniki uwodzenia, zacząć czytać i mieć nadzieję, że dzięki jego poradom wprowadzanym w życie skapnie mi choć jedna #szaramyszkadlaanonka z pańskiego stołu chada na ochłap.

#twnogf #zalesie #ladnapani #ladnadziewczyna #pieknokobiet #zdrowakobita #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #przemyslenia
RENNEM - Marnuje się moja młodość (╯︵╰,)

młody #przegryw here z wysokim libido. W ...

źródło: comment_1616330900RkiifcQJ1AZ74bn0fvo05X.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@RENNEM: Nie kupuj żadnych pierdół, bo tacy ludzie żerują na nieszczęśnikach, u których frustracja wywołana brakiem partnerki przesłania oczy i stawia seks jako priorytet, który jest błędnie stawiany jako wartość. Jak się w to wkręcisz i zaczniesz zaliczać dziewczyny jedna po drugiej, to nie poczujesz się lepiej, tylko będziesz starał się sam sobie udowodnić, że w ten sposób nie jesteś przegrywem, bo uprawiasz seks. A tak naprawdę dążenie do uprawiania seksu,
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: Jak patrzę na pirmaidę potrzeb Maslova (tą podstawową złożoną z 5 stopni) to nie mam spełnionej tylko potrzeby samorealizacji i potrzeby ruchania z piętra potrzeb fizjologicznych.
  • Odpowiedz
@RENNEM: to jest ten etap życia zanim je zaakcepstujesz. myślisz ze mozesz cos zrobic zeby to tego nie dopuscic. wydaje ci sie ze zycie nie musi byc takie. podejmiesz proby, wiele bolu moze mniejsze sukcesy. az w koncu sobie powiesz ze to jednak nie ma sensu. dlaczego musisz sie tak starac na cos co inni dostaja bez problemu?
  • Odpowiedz
@RENNEM:

W takich momentach mam ochotę zakupić od Marcina "Adepta" Szabelskiego wszystkie poradniki uwodzenia, zacząć czytać i mieć nadzieję, że dzięki jego poradom wprowadzanym w życie skapnie mi choć jedna #szaramyszkadlaanonka z pańskiego stołu chada na ochłap.


Co #!$%@?? Chcesz zakupić poradnik PUA?
A widziałeś to?
www.youtube.com/watch?v=W7Ztq4qgKlg
  • Odpowiedz
@smutasiarz: no to jest prawda, najpierw trzeba sobie przestać wmawiać, że się jest przegrywem. Ja mam 40 lat, od 5 lat nie byłem w prawdziwym związku, ale za przegrywa się nie uważam i wciąż spokojnie czekam.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dziadek93: piąteczka, dokładnie to samo myślę.
  • Odpowiedz
@smutasiarz: Nie no, zależy mi, by się związać odpowiednią kobietą, ale żalenie się czy wbijanie w poczucie winy nic mi nie da. A już na pewno obwinianie o to całego świata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz