Wpis z mikrobloga

za darmo to uczciwa cena vol.2.0
organizuję #rozdajo portfela który uszyłem. Ma trochę niedoskonałości przy wybijaniu dziurek pod szew (co widać na zdjęciu) więc piniendzy za niego nie wezmę

zasady są proste - konkurs trwa do końca poniedziałku 22.03.21 do północy. Wystarczy zaplusować i byłoby mi bardzo miło za zaobserwowanie na instagramie - tam pokazuję to co zrobiłem czy aktualnie robię - rzeczy ze skóry i noże które wykuwam

https://www.instagram.com/justcraftedgoods/

Losowanie przez mikrorandom albo mikrolos, zależy co działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) zielonki out. Jak nie będzie odzewu od wygranego to losuje jeszcze raz.

portfel to skóra bydlęca licowa 1,2mm, barwiona kolorem saddle tan, szyte nicią slam 0,8mm

#justcraftedgoods - tu wrzucam na mirko to co popełnie
#handmade #zrobtosam #leatherworking
Pobierz smieszqje - za darmo to uczciwa cena vol.2.0
organizuję #rozdajo portfela który uszy...
źródło: comment_16163237287HGqjtoKX7c1jQimQiAGMs.jpg
  • 50
@ElijahBaley: wielkie odrzuty, 3 małe dziurki niżej i to jeszcze od wewnętrznej strony XD Po #!$%@? oddać za darmo, gdzie ktoś będzie i tak miał z tego frajdę, lepiej wyrzucić i marnować materiały, żeby przypadkiem jakiś gimbus nie miał bólu dupy. Ale jakie podejście może mieć taki dzieciak, który nie zna wartości pieniądza, bo wszystko ma podstawiane przez rodziców pod zasmarkany nos.
@night_witch95: o widzę po jednym wpisie wiesz już o mnie wszystko xD No to postalkuj chwilę wykop i będziesz rozczarowany xD
Po prostu uważam, że rozdawanie wybrakowanego produktu w celu reklamowania swojej działalności jest słabe w #!$%@?, tyle.
@ElijahBaley: Nie będę czuła rozczarowania, bo jesteś dla mnie nikim i nie interesuje mnie twoje smutne życie. Tak, po jednym wpisie widać z kim ma się do czynienia, czyli z gówniakiem, który nie szanuje pieniądza i w ogóle nie ma żadnych wartości. Co innego też napisać ''uważam, że słabe jest rozdawanie niepełnowartościowego produktu'', a ''ha ha elita internetu rzuca się na odrzuty, kwii, programiści 15k kwii''. Sam sobie wystawiłeś świadectwo, więc
@ElijahBaley: O #!$%@?, ależ zapiekło dupsko dzieciaczka, prawda w oczy kole XDDD Nie da się prowadzić sklepu ''bez działalności'', nawet podstawowych definicji nie znasz, więc powodzenia, będę pod wrażeniem, jak w ogóle jesteś w stanie ogarnąć gdzie zgłosić XD Sprawdzaj sprawdzaj, nie mogę się doczekać ;*
@night_witch95: Nawet w regulaminie sklepu masz że jest to działaność niezarejestrowana. Nie masz podanego NIPu itd. Dziecinko jestem od Ciebie sporo starszy, więc daruj sobie wycieczki z wiekiem. Masz 26 lat gówno w życiu widziałaś a zgrywasz mędrca. Tok rozumowania u ciebie też kuleje, bo rozdawanie szajsu dla reklamy i krytykę tego zrozumiałas jako brak szacunku do pieniądza. No jestem ciekaw jakie procesy zaszły w tej twojej główce że tak to