Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie znam się na temacie, wiem tylko że te elementy są trudne w naprawie i stąd pytanie. Wiadomo, że szkoda całkowita to zawsze problem i wolałbym uniknąć
@dnle: Co to za auto i ile warte? jak tylko szyba i wgniecone elementy ze zdjęcia. pewnie od wewnątrz trzeba wypukać tyle ile się da, potem szpachla i malowanie
@Profil_Internetowy: jak mówiłem, ja nie mam kompletnie wiedzy w tym zakresie, pan który zabierał auto na lawecie wspomniał, że zna sytuację gdzie właśnie przy uszkodzeniu dachu stwierdzono brak możliwości naprawy i pewnie stąd ta szkoda całkowita. Dlatego tutaj napisałem, żeby zweryfikować czy jest taka możliwość. Bo samo rozliczenie kosztów naprawy wobec wartości auta to oczywiście, że całkowitej nie będzie.
Czy ktoś wie jak tutaj może wyglądać naprawa czy raczej szkoda całkowita jak sugerował człowiek z assistance?


@dnle: Rozumiem że mowa o naprawie szkody z Twojego ubezpieczenia AC.
Wtedy naprawa wygląda tak, jak wybrałeś przy podpisywaniu umowy na polisę - jest wiele wariantów od których zależy Twój udział własny, to jak będzie wyceniona szkoda (i czym jest wtedy szkoda całkowita), oraz to jak będzie likwidowana (czy w ASO, czy w sieci