Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim:)

mamy piękny sobotni ranek 20 marca 2021 roku.

Cyberbug dalej nie naprawiony, pacz lutowy dalej w produkcji XD

pamiętajcie niewierni Tomasze

ten POTĘŻNY pacz zmieni wszystko i będziecie przepraszali nieustraszonych rycerzy takich jak @cin123654 ktory wyczytał w tajemnej księdze od Redów że to będzie gra dekady i odmieni cały rynek gejmingowy.

Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli.

#cyberpunk2077 #gry #ps4 #bekazpodludzi #cdprojektred
Pobierz J.....i - Dzień dobry wszystkim:) 

mamy piękny sobotni ranek 20 marca 2021 roku. 

C...
źródło: comment_1616222354ySqJHTQvWwh5ZGQKJvrE8Y.jpg
  • 14
@Janusz_z_Rivii wincyj preorderów! Wincyj! Płacenie preorderów to taki sam sens jak dawanie na tace, żeby pójść do nieba po śmierci. Oni już wzięli kasę, policzyli zyski i dają im produkt AAA, jaki on jest widać to dzisiaj. Jesli zrobią Wieśka będzie to krótka gra z wieloma DLC żeby ciągnąć kasę od jeleni. No chyba, że znów się uda przekręt z preorderami, czyli zapłacę za kota w worku bo to przecież cedep. A
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Janusz_z_Rivii: Ja po pierwszych gameplaych widziałem, że ta gra nie będzie tym na czym ją kreuje CDP i psychofani, wystarczyło się skupić na tym co widać na ekranie, pewnie zachowały się jakieś wpisy na wypoku.
Ja nie grałem i czekam na patcha next genowego, żeby zagrać już w 'finalny' produkt i jak najmniej się irytować.

Ale to nie znaczy, że nie można można czekać na następne gry od CDP, bo nie
@Beeercik Przecież nie jesteś w stanie przed zakupem tego stwierdzić. Cyberpunk to ścierwo, a przed premierą zgarniał same stówy i dziewięćdziesiątki. Nawet po premierze, kiedy wyszło że to crap, nadal zgarnia świetne oceny.

I nie, ta gra nie ma świetnej fabuły. To zwykły film akcji klasy B, przeniesiony do gry.