Wpis z mikrobloga

@MagicoSoftware w tej cenie to jest kia stonic albo mała dopłata i mamy kia xceed albo jakiegoś Hyundaia. Jak można w takich kwotach brać dacie? Bez jaj XD zrozumiałbym jak by kupowali się je za 35k ale nie 50k w górę i mówić jakby to była genialna decyzja jak co niektorzy tutaj
  • Odpowiedz
@cloudymango: Niech się dobrze jeździ, olej tych "trzeba było dołożyć 40 tys. i kupić Passata" albo "trzeba było brać kilkuletnią (czyt: 10+) klasę premium od Niemca" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bartez_94: Z tego co widzę to jednak Sandero Stepway z tym wyposażeniem które wziąłem i w tej wersji silnikowej w które wziąłem, Wychodzi jednak sporo taniej niż porównywane przez ciebie samochody. Mam też nadzieję, patrząc na ceny części do obecnych na rynku da ci, że utrzymanie nawet jak coś się zepsuje to nie będzie straszna rzecz. Dodatkowo silnik w gazie.
  • Odpowiedz
@bartez_94: Dodam tylko że dosyć Bazowe, chociaż z dużą ilością elektroniki w której ja powiem szczerze nie lubię. Nie potrzebowałem nic więcej niż Dacia, samochód to nie jest dla mnie jakikolwiek to obiekt Westchnień;)
  • Odpowiedz