Wpis z mikrobloga

@cloudymango: no i spoko, ja kupielm 6 lat temu sandero II za chyba 39 tys netto, mam przejechane nią 150 kkm i jest spoko. Komfort psychiczny posiadania samochodu którym można pojechać na drugi koniec europy, bez zastanawiania się czy się nie #!$%@? jest niesamowity.
  • Odpowiedz
@cloudymango: gdyby sprzedawali wersję 4x4 z automatyczną skrzynią, to bardzo byłbym chętny

@whitewolfik: Panie, jakbym miał taką działkę co mi sąsiad po niej jeździ, też bym wziął 4x4 i zrobił tor śmierci

chca miec nowe auto a nie są zamożni i tyle. Nie chcialem nikogo obrazic po prostu stwierdzam fakty.

@SteelChuckNorris: A to własnie o mnie, nie mam z tym problemu.

Nie no ładne ładne i kolor dobry jak
  • Odpowiedz
@cloudymango: Dobra bi nie jestem w temacie bo nie urodziłem się biedny. Ile? Bo zastanawiam się jak to wychodzi w porównaniu do małych bowiem normalnych Marek jak Ford czy toyota
  • Odpowiedz
ja wiedziałem, że Dacia to bieda, ale pić kompost to już trochę przesada.


@jariosalieri: dla mnie podniecać się szrotem po starym Niemcu co nagminnie robicie na wykopie to przesada. Albo kupować auto na które was nie stać to tez przesada.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@cloudymango: spoko auto, 4 lata temu kupiłem wersję outdoor. Brakuje mi automatu w tym aucie, no ale wydałem 67k. Wczesniej jeździłem gruzami gdzie za każdą wizyta u mechanika byłem ruchany w dupę (oszukany na pieniądze za naprawy). Tutaj przez 4 lata nawet maski nie podnosiłem. Tylko leje i jeżdżę. W tym roku mam przedostatni darmowy przegląd z wymianą oleju i filtrów.
  • Odpowiedz
@cloudymango: w pierwszym dasterze najgorsze jest wnętrze, które wygląd jak 20letnim clio. Miałem kiedyś służbowego diesla. I było jak w memie z check engine. Pierwszy tydzień to dramat, ale jak go zdawałem to mi było go żal oddać. Świetny dupowóz
  • Odpowiedz
  • 0
@Team @bocznica w pn wymieniałem, teraz na trybie Eco jeździ jak wcześniej na normalnym, do 120 idzie bez zająknięcia. A sam filtr i olej pełen opiłków, chociaż na pierwszy rzut oka nie widać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Team nówka sztuka, pierwsza wymiana była właśnie teraz w okolicach 3 tysięcy - wg zaleceń salonu, chociaż sama instrukcja nie mówi o wymianie oleju tylko o spokojnej jedzie przez pierwszy tysiąc. Wg warunków gwarancji wymiana oleju co 30 tysięcy, ale będę robił co rok, więc akurat w okolicach 15 tysięcy
  • Odpowiedz