Wpis z mikrobloga

@cloudymango: gdyby sprzedawali wersję 4x4 z automatyczną skrzynią, to bardzo byłbym chętny

@whitewolfik: Panie, jakbym miał taką działkę co mi sąsiad po niej jeździ, też bym wziął 4x4 i zrobił tor śmierci

chca miec nowe auto a nie są zamożni i tyle. Nie chcialem nikogo obrazic po prostu stwierdzam fakty.

@SteelChuckNorris: A to własnie o mnie, nie mam z tym problemu.

Nie no ładne ładne i kolor dobry jak
@cloudymango: Dobra bi nie jestem w temacie bo nie urodziłem się biedny. Ile? Bo zastanawiam się jak to wychodzi w porównaniu do małych bowiem normalnych Marek jak Ford czy toyota
ja wiedziałem, że Dacia to bieda, ale pić kompost to już trochę przesada.


@jariosalieri: dla mnie podniecać się szrotem po starym Niemcu co nagminnie robicie na wykopie to przesada. Albo kupować auto na które was nie stać to tez przesada.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@cloudymango: spoko auto, 4 lata temu kupiłem wersję outdoor. Brakuje mi automatu w tym aucie, no ale wydałem 67k. Wczesniej jeździłem gruzami gdzie za każdą wizyta u mechanika byłem ruchany w dupę (oszukany na pieniądze za naprawy). Tutaj przez 4 lata nawet maski nie podnosiłem. Tylko leje i jeżdżę. W tym roku mam przedostatni darmowy przegląd z wymianą oleju i filtrów.
@cloudymango: w pierwszym dasterze najgorsze jest wnętrze, które wygląd jak 20letnim clio. Miałem kiedyś służbowego diesla. I było jak w memie z check engine. Pierwszy tydzień to dramat, ale jak go zdawałem to mi było go żal oddać. Świetny dupowóz
@Team @bocznica w pn wymieniałem, teraz na trybie Eco jeździ jak wcześniej na normalnym, do 120 idzie bez zająknięcia. A sam filtr i olej pełen opiłków, chociaż na pierwszy rzut oka nie widać.
@Team nówka sztuka, pierwsza wymiana była właśnie teraz w okolicach 3 tysięcy - wg zaleceń salonu, chociaż sama instrukcja nie mówi o wymianie oleju tylko o spokojnej jedzie przez pierwszy tysiąc. Wg warunków gwarancji wymiana oleju co 30 tysięcy, ale będę robił co rok, więc akurat w okolicach 15 tysięcy