Wpis z mikrobloga

Dlatego cały czas starasz się 'udowodnić' że jesteś "intellectually superior" :P

No tak jak pisałem, rozmowa nie ma sensu, bo ty stwierdzasz, że twoja subiektywna opinia jest całkowicie obiektywna(co już jest oksymoronem), a każda inna niezgodna z twoją jest z automatu od postaw błędna. Zamyka to jakąkolwiek opcję dyskusji, bo wszystkie argumenty niezgodne z twoją wizją od razu ignorujesz. Dodawanie na czarną wszystkich osób z którymi się w jakikolwiek sposób nie zgadzasz, tworzy wokół ciebie bańkę w której nie widzisz żadnych innych opinii, niezgodnych z twoimi, co też utwierdza cię w przekonaniu że masz we wszystkim rację. Twoje uzasadnienia to z grubsza tylko próba bronienia tego fundamentu. Przykłady które podałeś pokazują, że czarnolistujesz ludzi za pierdoły, nawet nie znając ich faktycznego zdania na dany temat(wrzucanie na czarną listę za plusa pod czyimś wpisem xD). No i w tym momencie jest raczej eot, bo nie ma o czym rozmawiać.


@Shado2025: widzisz masz bledne zalozenia. Nie musze nic udowadniac, wyjasniam ci nasza rozmowe, to co za nia siedzi to fakty. Albo je widzisz albo nie, mam to gdzies.

zyj w swoim swiecie wyobrazni, jesli ci to pomaga to prosze bardzo. Ja mam gdzies co tam sobie uroisz. Nawet nie bede pokolei zaznaczal twoich bledów bo widze ze uzywasz tu ponownie przykladów ktore juz zdementowałem, wiec albo robisz jedna z kilku rzeczy - jestes debilem i totalnie nic nie rozumiesz (tych wszystkich swoich urojen) i nie ograniasz co czytam, swiadomie robisz to co mi zarzucasz czyli zakladasz ze wszystko co powiem jest bledne (wtedy chociaz bym powiedzial ze robisz to swiadomie) albo jeszcze cos innego i szczerze mam to
  • Odpowiedz
@Shado2025: a i nie bedziesz mi tutaj wymyslal co jest obiektywne, a co nie bo jestem pod tym wzgledem autystyczn. Mój mózg dziala w taki sposob ze wychodze z neutralności/logiki/obiektywizmu, Oczywiscie jestem zmuszony do subiektwnych akcji ale twoja urojona wizja nie zmienia tego co jest obiektywne, a co nie.

Jak chcesz sie poduczyc do dobrej dyskusji to mozesz zaczac od analizy tego (pewnie znajdziesz jeszcze inne artykuly w innych jezykach):
  • Odpowiedz
@NewBlueSky:
Meh, serio gdzieś mam to że mnie dodałeś na czarną listę(w sumie do tej pory nawet o tym nie wiedziałem).
Ofc. możesz sobie dawać kogo chcesz na listę, zaciekawiło mnie tylko i wyłączenie podejście które tutaj opisałeś, a późniejszy opis tylko potwierdził domysły.
Żadne fakty nie stoją za tą rozmową, bo ich tutaj w zasadzie nie było. Cała rozmowa opiera się o opinie, gdzie ty upierasz się, że twoja
  • Odpowiedz
@Shado2025: no tak temat tej rozmowy to moje subiektywne preferencje do blokowania osob ktore #!$%@? glupoty.

Czy ja gdzies napisalem ze tutaj jest obiektywne podejscie? napisalem chyba ze jestem obiektywista, a ty zaczales mi zarzucac ze tu nie ma obiektywizmu gdzie nigdy temu chyba nie zaprzeczylem.

A co mam tu
  • Odpowiedz
tj. nie zgadzam się z czyimś zdaniem to go ignoruję, fajny sposób na zamknięcie się w bańce ^^


@Shado2025: mozemy przeanalizowac ta dyskusje. To moze zaczne od wyjasnienia pierwszej wiadomosci.

Wbijasz do dyskusji z dupy i dajesz jakas wstawke ala wysryw z twojej wyobrazni. Jak mam obiektywnie sie do tego odniesc. Ty juz sie natunellowales na jakas opinie z dupy i przeprowadzasz
  • Odpowiedz