Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: Dobra, wiem że jakakolwiek rozmowa nie ma sensu, sam to zresztą napisałeś. Zawsze masz rację, ergo nie dopuszczasz opcji że nawet twoje "obiektywne"(co jest samo w sobie niemożliwe), myślenie może być błędne. Odrzucasz przez to wszelkie inne punkty widzenia, zamykając się w bańce która jeszcze bardziej, błędnie utwierdza cię w tym przekonaniu. No ale nic dziwnego z tak wybujałym ego. Idealnie tu pasuje ten mem z I am a
  • Odpowiedz
@Shado2025: obiektywne zdanie zawsze jest odpowiednie lub neutralne (albo pozytywne wzgledem np posiadania racji).

Jestem otwary na obiektywne racje, nie interesuja mnie subiektywne lub populistyczne opinie.

ego to jest natomiast wysryw twojego biednego umyslu. Ktory ma powiedziec ze to ze jestem madrzejszy od cb jest zle, chce zrobic z tego co zlego (to czym jest ego). Ja jestem po prostu madrzejszy i mam racje.
  • Odpowiedz
@Shado2025: wiesz ze mam racje i chcesz sprowadzic mnie na nizszy poziom, przynajmniej pozornie dla twojego umyslu dlatego ci latwiej mnie wyzywac czy wymyslic jakies rzeczy ktore odbieraja mi moc np "ego" "freethinker"
  • Odpowiedz
@Shado2025: dlatego proponuje byc zawsze neutralnym. Tzn bedzie ci ciezko jesli twoj mozg nie dziala neutralnie bo bedziesz musial dzialac wbrew swojej podswiadomosci i tego jaki jestes ale czego sie nie robi zeby sie nie oszukiwac. Ale nie moge ci dac zadnych rad do tego bo ja jestem taki od urodzenia, moj mozg dziala lepiej niz subiektywne mozgi.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky:

Ja jestem po prostu madrzejszy i mam racje.

Idealny przykład przerostu ego i subiektywizmu. To tobie wydaje się, że jesteś "mądry" i że masz jakąś "rację", nie jest to coś obiektywnego. Osoba chcąca pozostać obiektywna NIGDY tak nie stwierdzi, bo wie, że nie ma ultymatywu na prawdę.

wysryw twojego
  • Odpowiedz
@Shado2025: nie powiedzialem ze jestem najmadrzejszy. W tej sytuacji jestem madrzejszy od ciebie i mam racje.

Osoba obiektywna wie kiedy ma racje i potrafi oceniac innych ludzi w danym zakresie. Zakres naszej rozmowy pokazal, ze jestes pozerem.

@Shado2025: to drugie to jest fakt. Jak sie dziala w dyskusji. Dlaczego maciek w lolu nazywa twoja matke #!$%@? zamiast pisac ze nie umiesz grac kiedy zagrales lepiej od niego? dlatego
  • Odpowiedz
@Czkawka_99: ja tez szanuje prawo kazdego do posiadania wlasnej, najglupszej czy najgorszej, nieobiektywnej decyzji.

Co mnie irytuje to powiadomienia (poza postami wysrywami typu pedifilia, brak logiki, ich nie chce widziec wcale).

gdyby byla opcja np zablokuj posty ale pozwol komentowac i wylacz powiadomienia to bym jej uzywal. Wtedy bym po prostu nie reagowal na te powiadomienia i odpowiedzi ale moze by rozszerzyly dyskusje ktora otwiera moj post.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky:

Zeby latwiej bylo pokonac

Dlatego cały czas starasz się 'udowodnić' że jesteś "intellectually superior" :P

No tak jak pisałem, rozmowa nie ma sensu, bo ty stwierdzasz, że twoja subiektywna opinia jest całkowicie obiektywna(co już jest oksymoronem), a każda inna niezgodna z twoją jest z automatu od postaw błędna. Zamyka to jakąkolwiek opcję dyskusji, bo wszystkie argumenty niezgodne z twoją wizją od razu ignorujesz. Dodawanie na czarną wszystkich osób z
  • Odpowiedz