Wpis z mikrobloga

@Azaajaszz: macie bardzo słabe poczucie wlasnego zycia skoro sie tym interesujecie. ja mam #!$%@? w to ze ktos ma mnie na czarno bo mam w #!$%@? ludzi na czarno i nie uwazam zeby ktokolwiek powinien sie tym przejmowac
@Azaajaszz: zle zalozenia

Skoro ktos jest na czarno to masz go w gdzies, bez wzgledu na powod. Efekt jest bardzo ekstremalny ale czlowiek swiadomy podejmuje decyzje i liczy sie z ich konsekwencjami.

Nawet nie jest powiedziane ze za lola jestes na czarno, bo na tagu lol czy poe daje za bledne posty bez poparcia (pozerstwo. populizm, brak myslenia itd czyli czyste odniesienie do zlej dyskusji, ew jeszcze spam) ale tez daje
@Azaajaszz: ja nie jestem nawet w stanie ustalic za co mozesz byc bo wiekszosc akcji dodaje przez telefon wiec nie zostawiam od praktycznie zawsze zadnych informacji. A akcja jest czystko mechaniczna, nie przywiazuje sie zupelnie do nicków ani sytuacji. Wiem ze podejmuje decyzje i jest dobra dla mnie wiec nie rozumyslam o tym pozniej wiec nie pamietam.
@Shado2025: nie ze nie zgadzam sie, to sa sytuacje gdzie upominam kogos za to ze jego argmenty sa nielogiczne. Jesli dalej jest nielogiczny to leci kara.

Moge czytac posty z dupy ale trace na tym czas. Uwazam, ze jesli ktos po upomnieniu nie potrafi sie ogarnac (w ramach tej samej dyskusji bo nie przywiazuje sie praktycznie wgl do nickow chyba ze widze 1000 postow tego samego kolesia albo jego nick jest
@Shado2025: @Azaajaszz: aaa i jeszcze sa dwie sytuacje bez ostrzezenia:
1. ogolne przekroczenie granicy zbyt mocno. zlamanie zbyw wielu zasad dyskusji, logicznego myslenia itd.
2. mozliwe ze daliscie plusa na nielogicznego posta pod ktorym juz wyjasnilem co jest z nim nie tak. Jesli go popieraliscie to bylo odpowiedziec na posta ktory go wyjasnia, zamiast na gowno pozerskie zdanie ktore zostalo obalone. Wybraliscie droge populizmu i pozestwa zamiast dyskusji dlatego lecicie
@Shado2025: amibtnie nie(to relatywne okreslenie, dla mnie normalnie), po prostu wypracowujesz bez dodatkowego myslenia (bo powstaje sam w czasie) sobie schemat i go powtarzasz.

Zawsze ktos moze sobie banowac wedlug emocji czy innych subiektywnych zasad. Dla mnie to nic specjalnego.

@cppguy: oczywiscie pozerski tekscik, ktorego mozna se spodziewac od osoby ktora mam na czarno.

Ale to tez prawda bo mam zajebiscie silna psyche. Jestem neutralnym nonkonformista -obiektysta ktory jesli chce