Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@stefan_pmp:

przykro mi, podać sprawdzonych mechaników i numer na tanią autolawetę?


Megane II bez większych awarii (1 raz nieszczelność hydrauliki od tłumienia sprzęgła, 1 raz wysprzęglenie padło + kwestie eksploatacyjne) dojechałem do 296k km. Wystąpił problem z wtryskami - nie naprawiałem, sprzedałem i kupiłem większe auto (od VW, używane ale z pewnego źródła ze sprawdzoną historią, przebieg 130k). W ciągu roku na naprawy VW wydałem więcej niż na Megankę przez 6
@supernick: Ładne autko, ja jestem szczęśliwym posiadaczem clio IV w kolorze szary titanium i w megance też on bardzo pasuje, a co do Renault to nigdy się na nim nie zawiodłem i wcześniej miałem clio pierwszej generacji z nalotem 400k i nawet sprzęgło tam było ori, oddałem z bólem serca na szrot bo blacha była w fatalnym stanie (wtedy nie było jeszcze w ocynku) bo sam silnik to był brzytwa także
@Mordechai:

szkoda zebys sobie lakier niszczyla tymi szczotkami na myjni bo po kilku latach bedziesz miec szare auto a nie czarne.


to fakt, że chyba całkiem zrezygnuję z takiej myjni na rzecz bezdotykowej - mam taką zaraz koło domu ʕʔ a zabezpieczenie lakieru to swoją drogą.
to fakt, że chyba całkiem zrezygnuję z takiej myjni na rzecz bezdotykowej - mam taką zaraz koło domu ʕʔ a zabezpieczenie lakieru to swoją drogą.


@supernick: zamiast zabezpieczenia lepiej nakleić folię. Koszty zbliżone a ochrona lepsza.
Megane II bez większych awarii (1 raz nieszczelność hydrauliki od tłumienia sprzęgła, 1 raz wysprzęglenie padło + kwestie eksploatacyjne) dojechałem do 296k km. Wystąpił problem z wtryskami - nie naprawiałem, sprzedałem


@zagu: u mnie była podobna historia, też miałam wcześniej Meganę II, hatchbacka. Najechane miała niecałe 250 tys. Parę lat temu padło sprzędło, a teraz w grudniu wtryski. Generalnie cena naprawy przewyższałby wartość samochodu. Btw - sprzedałam za grosze ziomeczkowi, który
A skont pinionżki miałaś?


@eugeniusz_geniusz: leasing ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla Megane słuszny kolor to ten żółty! Super autko z zewnątrz ( )


@Spajkuss: też jest ciekawy! szczególnie w tej wersji RS (te felgi <3 ). ale ja muszę mieć czorne auto, bo to kolor Batmobila ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
supernick - > A skont pinionżki miałaś?

@eugeniusz_geniusz: leasing ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...

źródło: comment_1616068657onlSqVE3i1pahSgFRGrrce.jpg

Pobierz
@supernick: Jak chesz jeździć a nie jeździć po mechanikach to super opcja
Mam taką w 1.5 DCI, 80 tyś przejechane i do tej pory tylko przeglądy
Wcześniej miałem Clio 3 też w 1.5 DCI to pierwsze 350 tys km bez zadnej awarii a po tych 350 i 10 latach zaczęło się sypać wszystko po kolei xD