Wpis z mikrobloga

Szukam prezentu na roczek dla Chrześniaka. Na święta kupiłem mu basen z kulkami. Jakieś propozycję mirki? Ostatnio czytałem że maty sensoryczna dla dzieci to ciekawa opcja, ale nie wiem czy spełni zadanie. Jestem zielony w temacie prezentów dla dzieci i aktualnej modzie na zabawki
#dzieci #prezenty #urodziny
  • 18
@KurpKur1: Hulajnoga i ten "rowerek" spełniają zupełnie różne funkcje więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dziecko miało obie te rzeczy. No i ta hulajnoga to już konkretnie przekracza założony przez Ciebie budżet ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KurpKur1: Noo, zapytać rodziców to najlepszy pomysł będzie, bo dzieciaki są tak różne już w wieku tego roczku, że to co dla jednego będzie strzałem w 10 dla innego może się zupełnie nie sprawdzić
@KurpKur1 Domek Dumel

Kuchnia z Lidla! Cudowna jest i posłuży dlugo (jak mają miejsce) Książeczki zawsze super.

Dobrze zacząć już naukę mówienia więc Pucio "Co robi", "Zabawy gestem i dźwiękiem", "Uczy się mówić". Bardzo fajne są też dźwiękowe np. Poznaj mieszkańców zagrody, poznaj mieszkańców lasu czy wszelkie ruchome z serii Akademia Madrego Dziecka albo Miś Pracuś.

Królik Alilo (ten duży z opcją wgrywania swojej muzyki, u nas hit mała kocha muzykę, ma
@nama: Jakąś zabawkę Alilo mają, rodzice na święta kupili mu interaktywny turlaczek rovee fisher price, ale chyba za młody jeszcze jest bo kompletnie mu to nie pasuje, nie interesuje się tym. Zaciekawił mnie ten Domek Dumel coś nowego nigdy chyba u nikogo go nie widziałem
@KurpKur1: jest naprawdę świetny, moja córka sporo czasu przy nim spędziła. Mamy jeszcze traktorek dumel i też spoko. Ludzie też chwalą Arkę Noego. Jest jeszcze statek piracki ale nie wiedziałam na żywo.