Wpis z mikrobloga

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#pracbaza #korposwiat #januszex #oswiadczenie
Pobierz KRZYSZTOFDZONGUN - Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę o...
źródło: comment_1616048469ejT7mjL68gvUKnreFWrN2k.jpg
  • 25
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Kolejny lewacki roszczeniowiec który myśli, że jak przyjdzie na 8 godzin do pracy i coś tam popajacuje to zasługuje na nie wiadomo jakie zarobki. I jeszcze to gadanie, że od 5 lat podwyżki nie dostał - ojojoj. Godziłeś się na tyle, to za tyle pracuj do końca życia. Pracodawca ma sobie odnawiać ze swojej krwawicy z powodu inflacji? A jemu to kto da? Do morawieckiego się zgłoś po podwyżkę.
@Syn_Tracza: Dokładnie. Kiedyś się robiło za 5zł/h na umowę o dzieło w fabryce azbestu i nikt nie narzekał


@AntyBohater: Nie bój się. Kiedyś, prędzej lub później dojdzie do władzy Razem lub jakaś ich hybryda i będzie 1000 zł za minutę pracy. Ale pracy nie będzie. W Hiszpanii już tacy pajace doszli 3 lata temu do władzy i Hiszpanie jeżdzą do pracy do Niemiec a nawet Polski bo u siebie to