Wpis z mikrobloga

@Amenotejiikara: Dlaczego uważasz że oferty z legalnych stron są nieuczciwe. Pewnie pakiet Office tez kupujesz tylko od Microsoft za 1200zł zamiast od dystrybutora za 300-400zł? Nie szukam ofert na dziwnych portalach tylko na ofertach sklepów i dystrybutorów online. G2A jest dla Ciebie nielegalną firmą? Może jednak warto abyś przyjrzał się optymalizacji własnych wydatków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@huudyy: jak już coś dajesz komuś do oglądania zamiast samemu wyjaśnić to daj chociaż link konkretny. Poza tym to dalej cebulenie tak samo jak kupowanie kont co miesiąc za 4 zł i łączenie ich ze swoim głównym czy inne fiku miku. Można ale czy to znaczy że gamepass kosstuje 4 zł miesięcznie? Nie
@Amenotejiikara: jeśli kogoś przerasta wpisanie "spiffing brit game pass" w google, to widocznie nie zasłużył na ten sposób XD osobiście sam z niego nie korzystam, bo wszystko staram się kupować na Steamie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@huudyy: kolego to nie kwestia tego czy mnie to przerasta czy nie tylko nie zamierzam czegoś szukać bo ktoś mi tak powiedzial że jest sposób na cebule. Chcesz coś polecić to dajesz linka i tak to działa.
Z resztą napisałeś do mnie o tym tak jakbym nie wiedział że są sposoby na wydymanie na hajs microsoftu, są no i co? To znaczy że od teraz możba pisać że game pass w
#!$%@?, piracenie gier w 2k21 XDDD Trzeba mieć chyba ujemne IQ XD

@Antlioon: niby tak, ale #!$%@? nie do końca :D


@Antlioon: jak niskie IQ trzeba mieć żeby myśleć że za 20 zł będzie się miało zajebistą grę.
CK2 nie że wszystkimi dlc kosztowała 900 zł
EU IV w promocji 900 zł
SIMS 4 z pierdołami 2000 zł
Ale gołą CK2 można dostać już legalnie za darmo. Zaraz pewnie odezwiesz