Wpis z mikrobloga

Ja wiem że tutaj większość sobie żarty robi (ja też), ale tak na poważnie. To podoba się Wam ta wizja znowu robienia lockdown'u bez najmniejszego sensu, tylko dla tego, że nieogarnięci tam rządzą?. Od zeszłego roku jest tak wszystko rozjechane, łącznie z umysłami ludzi, że to się w głowie nie mieści.
Wyjdzie jeden pacan z drugim, powiedzą, że zamykają, a gdyby ktoś za nimi przez 24h jeździł i obserwował co robią, to pewno by zauważył jak oni mają te obostrzenia w dupachhohsztaplery je**je, w imię zdrowia narodu, bo maskę na konferencji praktycznie do pustej sali założy, albo pobiega na wiejskiej pół dnia, bo i tak resztę siedzi w swoim #!$%@?łku.
Zrobią "lokdałn", a po świętach znowu coś wymyśla, bo podskoczy o tysiąc, a i tak będą sobie dupy lizać ile to oni dobrego zrobili.
Pewno już od soboty znając życie.

#koronawirus
  • 18
To podoba się Wam ta wizja znowu robienia lockdown'u bez najmniejszego sensu, tylko dla tego, że nieogarnięci tam rządzą?


@Turbonekro: ale co z tym zrobić? Wyjść na ulicę, żeby policja mogła sobie poużywać i pałować ile wlezie?
@Turbonekro: ludzie sami są sobie winni, robią co im się karze, dają wejść sobie na głowę więc to wykorzystują. Niewielki procent się buntuje reszta tylko narzeka jak jest źle i robi wszystko co mówią jak wytresowane psy. Mam nadzieję że przyjdzie taka pandemia że pozamiata połowę ludzkości może wtedy coś się zmieni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Turbonekro: wiesz może jakby ludzie nie mieli gdzieś podstawowych zasad typu maseczka i odstęp to może by nie było tak źle. Dziś byłam w szpitalu na chwilę i to co się tam dzieje to był czeski film. Pod każdym gabinetem tłumy dziadków jeden na drugim, każdy się pacha, nie ma kolejki, odstępu, numerków, maski oczywiście na brodzie. Co kilka minut idzie pielęgniarka i krzyczy "uwaga kowidowy jedzie" i wszyscy z korytarza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Turbonekro: od pocztąku wszystko było na kolanie, myślę, że najbardziej dali czadu w wakacje: najpierw wybory, potem bony na wczasy, a potem wszyscy na raz do szkoły jak gdyby nigdy nic i teraz są efekty
od pocztąku wszystko było na kolanie, myślę, że najbardziej dali czadu w wakacje: najpierw wybory, potem bony na wczasy, a potem wszyscy na raz do szkoły jak gdyby nigdy nic i teraz są efekty


@nika_blue: a myślisz, że za granicą było inaczej? W UK refundowali bodajże 50% rachunku w knajpach by wspomóc przedsiębiorców i zachęcić ludzi do ich odwiedzania. XD

To wszystko już jeden wielki teatrzyk, walka z ludźmi, a nie
@Krupier: zależy gdzie za granicą, są kraje które nie mają trzeciej czy tam innej fali teraz. Myślę, że za kilkanaście lat dzieci się będą uczyć o tym co się tu wyrabiało i dziwić się jak to w ogóle możliwe xD (chyba, że przyjmie się nowy ład, to wtedy nie :P)