Wpis z mikrobloga

Takie luźne pytanie.
Czy w związku z EAGATE ktoś coś słyszał np. o jakimś pozwie czy czymś podobnym przeciw EA?
Rozchodzi mi się o to, że kupując paczki zostałem prawilnie wydymany (tak, wiem, że przedtem też byłem #!$%@?) przez EA, bo ich pracownik na boku sprzedawał to o czym marzył każdy kupujący u nich paczki.
Nie chodzi mi o to, żeby się sądzić, ale wydaje się, że są takie czasy, że jakaś rekompensata byłaby ok.
#fut
  • 9
Regularnie migają się od pozwów przeciwko hazardowi, więc wątpię. Zwalą to na jednego pracownika, od wszystkiego umyją rączki a w ramach rekompensaty dadzą każdemu paczkę brązowych kontraktów czy inne gówno. Typowe EA.
@notobviousmap: właśnie nie chciałem tego pisać, ale jakby nie było to mnie się należy. To, że jest to gówno to wiem. Za stary jestem na kłótnie o grę. Gra nas #!$%@? o zawsze. Gdybym był obeznany w "prawie" czy jak to zwał to bym im nie dał spokoju. Tak profilaktycznie wysyłał jakieś pismo.
Teoretycznie dla mnie jest to ustawienie gry losowej. I to za jaką kasę? Paka ultimate kosztuje ok 100pln.
@madridistas86:
Załóżmy, że EA wykonuje usługi.

Usługa A polega na przesłaniu do twojego domu talii kart. Z tali możesz wybrać jedną kartę, resztę zabiera kurier. Możesz wylosować Asa, Króla ale również 2 lub 3.

Istnieje też usługa B, która polega na przesłaniu do twojego domu jednej karty - Asa.

Czy zapłaciłeś za usługę A(paczka Ulitamate) czy B(karta dla piłkarzy itp) ?

To nie wina EA, że pracownik nadużył zaufania. Czy będziesz
@notobviousmap: Gdyby wykonywała usługi o jakich piszesz to ok i nie ma problemu. Problem jest taki, że grasz w grę losową, bo nie masz możliwości wyboru karty jakiej chcesz. A gość bokiem puszcza wybrane karty za gotówkę.
A co jeśli te karty były z mojej losowej puli?
Mogło być tak, że np. Gulitów jest tylko 100 w grze. Gość sprzedał wszystkich i nie było możliwości trafić takiej karty.
@madridistas86: Jak to nie masz wyboru karty ? Wchodzisz na rynek i kupujesz dowolną. Gdyby liczba kart była ograniczona, to liczba kont FUT również musiałaby być ograniczona, bo w końcu zabrakłoby kart dla graczy. Wtedy EA by nie zarabiało na sprzedaży, więc logiczne, że nie mogą ograniczać liczby kart.