Wpis z mikrobloga

To jest prawdziwa dyskryminacja! Nie to co wy spod tagu #przegryw Wy jesteście najbardziej uprzywilejowaną grupą w tym kraju! Wasze problemy psychiczne nie są ważne, bo jesteście mężczyznami. To są prawdziwe problemy, które należy jak najszybciej rozwiązać. Przez takie sytuacje nasze #p0lki są dyskryminowane i prześladowane w codziennym życiu gorzej niż niejedna grupa społeczna w czasie II Wojny Światowej.
#blackpill #feminizm
Pobierz
źródło: comment_1615969671xZHCpC5V1sEJ2OoGNOWJA6.jpg
  • 66
@dumnymagazynier ale wiesz że pisuar zajmuje 5x mniej miejsca niż kabina k to stąd wynika? Do tego kolejki robią się bo kobietom porostu dużej zajmuje zrobienie siku niż facetowi. Czemu poruszając temat kibli nie porusza się że w miejscach publicznych (jak wyspa słodowa we Wrocławiu) czy w klubach różowe nagminnie wchodzą roześmiane do męskich kibli BO JEST KRÓCEJ
@Nnnnas: A co mnie Twoje argumenty, jak dla mnie to możesz i lać do kratki przy krawężniku. Wystaw lustra z damskiej toalety na korytarz to zrozumiesz i nie kręć Małysza.
@dumnymagazynier xDDD przecież to o zdrowiu psychicZnym to powinno być skierowane do kobiet, to one kpią z facetów smutnych, patriarchatu pragną kobiety, ty plac, zabawiaj, nie czuj, to one właśnie mają w dupie problemy mężczyzn, 99,99% facetów jeśli pokaże swoją słabość to zostanie zniszczona, pozdrawiam serdecznie
@yung_jaspis akurat w wielu przypadkach to prawda. Np. na stadionie Górnika Zabrze, na który zwykle chodzę, jest na jednym poziomie powiedzmy 6 toalet dla mężczyzn i jedna dla kobiet. Na dodatek położona w takim miejscu, że – jeśli na mecz idzie z nami mój różowy albo koleżanka – to musi przechodzić przez cały stadion, a tam jest długa kolejka do toalet (kolejki w męskich toaletach nie ma praktycznie nigdy, najwyżej pójdziesz 20