Wpis z mikrobloga

Jakbym miał dziewczynę to nie kupowałbym jej żadnych prezentów na dzień kobiet, urodziny, imieniny, rocznice itp. ani nie składał życzeń. Nie wiem tylko czy z uwagi na moją niechęć do takich świeckich tradycji oraz materialistyczno-konsumpcyjnych celebracji, czy dlatego, że podświadomie chciałbym aby było jej przykro. Podobnie nie wiem czy unikałbym okazywania uczuć oraz mówienia "kocham cię" przez swoje usposobienie sprawiające, że jestem mało emocjonalny i zamknięty w wewnątrz siebie, czy dlatego że chciałbym żeby czuła się niepewnie. To dziwne, bo z jednej strony chciałbym mieć dziewczynę, a z drugiej miałbym tak silną potrzebę żeby się od niej izolować fizycznie oraz dystansować emocjonalnie. Pewnie myślałbym o niej pół dnia, a po nadejściu spotkania dosyć szybko chciałbym się zacząć ewakuować.

#blackpill #przegryw #zwiazki #psychologia
  • 18
uć oraz mówienia "kocham cię" przez swoje usposobienie sprawiające, że jestem mało emocjonalny i zamknięty w wewnątrz siebie, czy dlate


@eschatoestetyzm: a w pełni zdrowi psychicznie i emocjonalnie ludzie walą konia w piwnicy z łzami w oczach?
@hans211: Myślę, że wszystko da się wypracować behawioralnie, ale może być też tak, że jak poznasz jakiegoś różowego to zamienisz się w drugiego Gonciarza z Kasieńką. Jeśli wolisz być szczęśliwy zamiast być smutnym Mireczkiem to trzymam kciuki za prace nad tym.