Wpis z mikrobloga

Kontrowersyjna teza: stawiam, że gala Malika szybko upadnie. Daje dwie/trzy edycje. Góra. Wiele wskazuje na przeinwestowanie i nietrafionych zawodników (czytaj: odpady z Fame pokroju Lil Masti, Pawłowskiego i Jongmena).

Z kolei Elite i EFM przetrwają i będą sobie funkcjonować, jako mały gracz obok Fame. Na podobnej zasadzie, jak FEN i Babilon orbitują od lat wokół KSW. Nie będzie to najciekawsza alternatywa, ale zawsze coś.
#famemma #highleague
  • 23
@barti69: Nie jest to kontrowersyjne, bo tak naprawdę rynek ich zweryfikuje i to jak będą promować i co będą robić wokół gal, bo fame robiąc cage, f2f, konferencje chyba najbardziej buduje napięcie gali. Drugą sprawą jest to, że fame mma jak pamiętamy było robione ku sceptyzmowi wiekszej polowy internetu, a teraz wszyscy wiedza ze to jest spoko rzecz i tam sie pchają + malik ma dużo więcej popularnych znajomych niż mieli
@zeidarusek: No tak, tylko Fame miał tą przewage, że był pierwszy. Teraz wszyscy będą porównywani do nich. I na promocje też to wpłynie, bo w świadomości widza będzie to "coś podobnego do Fame". A branie ludzi, których Fame wyrzuciło, bo byli nieopłacalni? Nie brzmi to rozsądnie.
@barti69: Gala malika (dużo zainwestowanych pieniędzy ale też dużo zarobku-być może wyjście na zero/minimalny plus) do tego dochodzi rozgłos i zainteresowanie galą
Te elite to zwinie się po 1-2 galach (ewentualnie zmienią model biznesowy) bo może i mało wydadzą ale i mało zarobią do tego dochodzi malutkie zainteresowanie bo tak.
A co EFM to nie jest to, żadna gala aby porównywać ją do fame/Malika itp ponieważ działają z zupełnie innym pomysłem.
@barti69: Mam podobne zdanie. Malik nie biorac kontrowersyjnych osob po prostu skonczy jak FFF. Dwie gale, maksymalnie trzy i pojda w zapomnienie. Dziwi mnie to, ze ludzie ktorzy kreca sie w tym biznesie nie ogarniaja, ze ludzie chca ogladac igrzysk w postaci #!$%@? pojedynkow. Mam tu na mysli grubasow, karly, jeden na dwoch, dawid vs goliat cos wzor Handke - Wiewior, a nie nudna lil masti, czy ciagmena.
@barti69: przykład najmana chłop co jak co ale jest bardzo popularny większe media pisały o nim i o jego gali a ppv wykupiło 14k
to takie elite ile wykupi maksymalnie do 5k. Poza tym jak takie elite wyskczoy na poczatek z ceną 20zł dając właśnie typa z WS co go prawie nikt nie kojarzy to będzie śmiech na sali.
Do tego dolicz ogromne pieniądze na jakąkolwiek reklame. Telewizja/Jutuberzy/instragramerzy odpadają
zostaje im
@BananowyBananowiec: Jest to dobry argument, że obok dużego gracza zawsze jest miejsce na mniejszych. Prawie zawsze, poza miejscami gdzie jest olbrzymia bariera wejścia.

dużo zainwestowanych pieniędzy ale też dużo zarobku-być może wyjście na zero/minimalny plus
Mam wrażenie, że nie rozróżniasz przychodu od dochodu. Także...

Tylko, że Elite to produkt FEN-u, który ma za sobą promocje Polsatu.
@bartexx96: "ogladac igrzysk w postaci #!$%@? pojedynkow. Mam tu na mysli grubasow, karly, jeden na dwoch, dawid vs goliat" Te pojedynki nie oznaczają kontrowesyjnych osób a piszesz ze upadną bo takich nie będzie.
Z tego co jakiś czas temu czytałem albo słyszyałem to własnie takie walki mają być tylko bez żadnej patologii typu fame1-2
Malik wystarczy, ze wezmie w miare popularnych jutuberów/instagramerów i już nie pójdzie w zapomniane jak fff (ponieważ
@barti69: Mam wrażenie, że nie rozróżniasz przychodu od dochodu. Także... ??????
Bardzo dobrze odróżniam przychód od dochodu i dalej wychodzę z założenia ze wyjdą na zero albo minimalny plus.
no nie wiem skad ty masz takie informacje, że elite to produkt fenu czy tam polsatu
@zeidarusek: no właśnie ze patola to mówili ludzie z "branży" ale mieli łatwiej niż teraz taki malik nawet z głupią promocją
Teraz jest bardzo duży rozgłos jedynie za sprawą pawłowskiego i seksmasterki. Gdyby nie oni (albo gdyby nie powód ich odejscia z fame) to rozgłos gali padłby do 50% tego co jest teraz.