Wpis z mikrobloga

Siemka, muszę napisać apke na androida, która będzie tworzyła obiekt 3d na podstawie zdjęć 2d - projekt na studia więc mam czas do końca maja/początek czerwca. Ogólnie to coś tam pisałem w c i c++ ale jeśli ma być apka na adroida to pierwszą myślą była Java z którą nigdy nie miałem do czynienia. Czy taką apkę można napisać w innym języku? Może python? Ewentualnie jakieś połączenie javy i pythona? Głównie zależy mi na tym żebym zdążył nauczyć się języka na tyle żeby napisać taką apke :))
#java #android #programowanie #studbaza #python #cpp #programista15k
  • 18
@aloucie: Nie znam ml :/ a jeśli chodzi o projekt to dodatkowo wykorzystujemy laser który ma być pomocny przy tworzeniu chmury punktów - taka sugestia od prowadzącego. Ewentualnie zamiast telefonu mógłbym korzystać z kamerki zewnętrznej i wszystko ogarniać na kompie co osobiście bym wolał ale prowadzący wolałby telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vice123: Jeśli to dalmierz laserowy (a nie zwykły laser), a zdjęcia ze statywu w określonych punktach to to jest do zrobienia. Życzę powodzenia.
@aloucie: Konkretnie jest to laser liniowy(w sensie, że na obiekcie jest widoczna linia). Zdjęcia akurat będą wykonywane z uchwytu na telefon/kamerkę, a przed nim/ą będzie obrotowy stół z fotografowanym obiektem.