Wpis z mikrobloga

@GodALLU: no raczej ciężko chyba w dzisiejszych czasach znaleźć mieszkanie nieocieplone ( bo akurat o domie za 150 tyś to raczej nie ma zbytnio co myśleć ), dlatego zastanawiam się nad resztą potencjalnych Twoich wymagań
@alex-fortune: nie mam dużych wymagań serio. Wynajmuję nieocieplone mieszkanie o powierzchni 45m2 więc da się takie znałeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiesz a jakie można mieć wymagania jak się chce wydać 150tys ? Nie oczekuje cudów...
Szukam szukam i jeszcze raz szukam mieszkania do kupienia.


@GodALLU: I nie robi ci różnicy gdzie? Są miejsca które pustoszeją, tam coś sobie znajdziesz za ile chcesz, ale pustoszeją nie bez powodu.
@alex-fortune: dużo by gadać. Tak sobie wynajmuję już 4 lata ale teraz mówię dość. Wiecznie zimno w domu pali się całe dnie a rano znów zimno, wilgoć w pokojach... I mówię sobie że mam dość już tego i tak kasę ładuje komuś w kieszeń... Kredyt i heja. Najgorsze jest to że były fajne mieszkania w bloku do kupienia za 80 tys jedno. Drugie za 115... Tylko że wtedy nie miałem w
szukam w mojej miejscowości.

Mój budżet max to 150 tys.


@GodALLU: : Są różne małe miejscowości. W jakimś zadupiu ze ściany wschodniej z którego ludzie uciekają kupisz za 150k 3 pokoje, w drugiej będącej modną sypialnią jakiejś aglomeracji nie starczy to na pół kawalerki.