Wpis z mikrobloga

Przed pandemią ile kosztowały zazwyczaj bilety powrotne z PL do UK w okolicach Sylwestra? Jak się leci do UK w tych czasach to chyba taniej wychodzi co nie?

Zastanawiam się czy po pandemii dam radę zaprosić znajomych na sylwestra, oczywiście jeżeli będą tanie, jak będą kosztować ze 100f to nie xD

#ryanair #wizzair #uk #sylwesterzwykopem
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdalny_robol: To zalezy, spore znaczenia ma z ktorego i na ktore lotnisko, w jakie dni ma byc lot, nawet to o ktorej godzinie. No i oczywiscie jak bardzo wczesniej sie kupi te bilety. Ogolnie mi sie udawalo kupowac bilety za grosze w okolicy swiat ale tez bywalo tak ze na sam wudok ceny biletow stwierdzalem ze lepiej jednak posiedziec w domu.
  • Odpowiedz
@zdalny_robol: problemy z czytaniem ze zrozumieniem, najwyraźniej nie za to kasujesz 4k na miesiąc. ( ͡° ͜ʖ ͡°) piszesz, że dom na kredyt to nic specjalnego, a chwalisz się tym obcym ludziom na wykopie jakbyś dokonał czynu, o którym wspomniałem wcześniej.
  • Odpowiedz
@Ggggghhhhhh: Dobrze przeczytałem ty tutaj penzlujesz się tym, może pora zmienić temat? Ja od początku pisałem że to nie wyczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na dodatek ten bul dupy o zarobki, które są śmiesznie niskie, a ty musiałeś jeszcze o tym wspomnieć, więc coś tam się ukulo xD
  • Odpowiedz