Wpis z mikrobloga

@imanubba: KIedyś sam miałem ponad miesiąc więc wychodzi, że około 50 dni i właśnie wtedy też czułem moc łamania kokosów w dupie, tylko dziewczyny nie specjalnie się mną interesowały jak zawsze XD
@Patryk000: no ja pamiętam że wlasnie dziewczyny tak inaczej na mnie patrzył ale to może dla tego że przed nofapem byłem takim nieśmiałym chłopakiem co do nich nie zagadywał za bardzo i się #!$%@?ł. No a na nofapie tak się zmieniłem że zacząłem utrzymywać kontakt wzrokowy, co było dla mnie odziwo komfortowe, zagadywalem do różowych tak swobodnie i w ogóle zajebiście było.
Więc może przez taką dużo zmianę tak się zainteresowały
@Patryk000: ale nie w sumie wait #!$%@? co ja #!$%@? bo teraz nie jestem na nofapie i tak mi szajba odbija i myślę o tym co o mnie myślą różowe i inni a to jest źle. Pamiętam że na nofapie właśnie nle było takich myśli co ktoś o mnie myśli i dla tego byłem taki pewny siebie
@Patryk000: to bardziej chodzi o uzależnienie, ja wiem że ta chwila przyjemności gówno da ale to do mnie nie przemawia, trudno i mi to wyjaśnić.
Tak samo osoba paląca wie że psuje sobie płuca i cały organizm i niszczy sobie życie ale nadal to robi i dlaczego ? Dla chwili przyjemności ? Nie
Dla tego że jest uwalezniona i nawet nie kontroluje już tego.