Wpis z mikrobloga

#koronawirus #heheszki #polska
Chwię temu sąsiadka opowiadała mi, że ponad miesiąc temu zgłosiła siebie i swojego męża na szczepienie covid - przez stronę internetową. Dziś dzwonili do niej ,że mąż może przyjechać na szczepienie bo jest starszy ale podali kilka miejscowości w których może to zrobić i są to miejsca uwaga ! ODDALEON około 250 km od ich miejsca zamieszkania. Dodam, że w promieniu 30-50 km od naszej miejscowości jest z 10-15 normalnych, dużych szpitali. Ja się pytam jak kurła ma być dobrze w tym chlewie obsranym gównem jak służba zdrowia serwuje nam taki kabaret.
Na koniec babka w telefonie powiedziała, że można spróbować zadzwonić jutro to może w innych miejscowościach będzie szczepionka ,trochę bliżej żeby tak daleko nie jeździć xD
  • 4
@stanley8989: tak to jest jak stare tumany rządzą od lat tym chlewem, my młodzi musimy zastąpić tych tumanów bo oni zrobili z tego kraju chlew i błędem jest słuchać się starych tumanów i przestrzegać tumańskiego prawa opartego o ich starcze urojenia
@taktoto: Po prostu w głowie mi się to nie mieści jak to wszystko (nie)funkcjonuje i senior lvl 70 ma wsiąść w autobus/pociąg i jechać 6 h na szczepienie, które trwa parę minut i tyle samo czasu wracać, szkoda słów ; /