Wpis z mikrobloga

I cyk, i banknot 1000 złotych.
Inflacja jest tą formą podatku, którą można nałożyć bez ustawy. Bo oni mają mieć wille, samoloty i sekretarki do pukania po kątach, a Ty masz zapieprzać za miskę ryżu, bo ile nie zarobisz i nie odłożysz, to oni Ci to ukradną tym lub innym sposobem. Jak głosowałeś, tak masz.
A dlaczego kobieta będzie na banknocie? A zgadnij, kto głosuje za zasiłkami i socjalistami, którzy wprowadzają więcej podatków, a potem wypłacają część na dzieci (głównie kobietom), bezrobotnym (głównie kobietom) czy zwiększają zatrudnienie w urzędach (głównie kobiet)? Kobiety - nie dawajcie się! Nie łudźcie się, że nie zatoniecie razem z Titaniciem! Obcokrajowców z kapitalistycznych krajów nie starczy dla Was wszystkich. Za te śmieszne wydrukowane srebrniki doprowadzicie do tego, że Wasi synowie zostaną alkoholikami i/lub popełnią samobójstwa żyjąc w społeczeństwie, które im tworzycie. Pomyślcie nad tym, czy warto...
Jak się bronić przed inflacją? #kryptowaluty

https://biznes.wprost.pl/gospodarka/10430244/krolowa-jadwiga-na-banknocie-1000-zl-prezes-nbp-bede-proponowal-kobiete.html?fbclid=IwAR0__I4X3BOtw-HoONbmsSvMuji5mdcepAL74pAfD7yI4KwIF4cL7nlqP8w

#ztwoichpodatkow

  • 22
Za te śmieszne wydrukowane srebrniki doprowadzicie do tego, że Wasi synowie zostaną alkoholikami i/lub popełnią samobójstwa żyjąc w społeczeństwie, które im tworzycie.


@Xtreme2007: jaka naiwność xd
Za paczkę darmowych tamponów baby by uszami klaskały, mężczyźni istnieją dla nich tylko po to by służyć i umrzeć.
@ghandi92: na tym co już widzisz obecnie. Pomimo słowa "reset" w nazwie, to nie jest coś co ma się wydarzyć z dnia na dzień. Póki co tendencje, które można zaobserwować to:

Znacznie ograniczenie podróżowania samolotami dla plebsu aby "ratować planetę".
Zwiększenie kontroli wobec jednostki oraz zmniejszenie praw obywatelskich.
Przejmowanie małych i średnich przedsiębiorstw tak aby praca była przywilejem i możliwa tylko dla korporacji albo w sektorze państwowym.
Ograniczenie dostępu do usług
@szpongiel: ale tu też trzeba dodać że to że Wielki Reset nie jest celem ostatecznym samym w sobie.

Celem ostatecznym jest wojna i pokonanie Chin, które są o wiele potężniejszym imperium od USA i USA samo ich nie pokona (nawet jak się dogada z Rosją i całym pozostałym światem zachodnim co jest wątpliwe i się raczej nie uda).
Globalsi uznali że warto wspomóc USA w pokonaniu Chin wiedząc że nie mogą
@Aik32fr45yd: ciekawe uzupełnienie tego co napisałem i powiem, że miałem podobne choć może nie aż tak szczegółowe. Np. nie jestem przekonany co do tego o Trumpie, mnie się wydaje że on bardziej stał globalistom ością w gardle w realizacji planu i dlatego go wysadzili z rowerka ale może się mylę.

Nie mniej jednak co do zasady się zgadzam. Ogółem pomyślałem sobie tak - Chiny, tak jak piszesz, przejmują stopniowo acz nieubłaganie
@szpongiel: Ale to się nie uda. Bo to dla naszej kultury jest zupełnie obce, to jest jak przeszczepić np. ptasi żołądek do człowieka. Więc to się na tych zachodnich bandytach się zemści, po prostu Amerykanie muszą się pogodzić z wielocentrycznością, gdyż dominacja jednego hegemona jest aberracją. W Chinach to jest norma ze względu na Konfucjański model budowany od podstaw a u nas to jak szybka inżynieria społeczna.

To się zemści i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aik32fr45yd: też nie sądzę aby to się udało. Tym bardziej dziwne aby na taki właśnie plan wpadli ludzie o nieograniczonych środkach i możliwościach. Chyba, że to ja się mylę w moich przypuszczeniach albo globalistom władza i arogancja przyćmiła zdolność trzeźwej oceny rzeczywistości.

Niezależnie od realnej możliwości uformowania zachodnich społeczeństw na modłę chińską, to taka strategia w ogóle wydaje się mało przyszłościowa. To jak w tym powiedzeniu: nie kłóć się z głupim,
@szpongiel: I mi się wydaje że tu tylko chodzi o sformułowanie nowego człowieka przez pandemię. Zniewolonego, który pójdzie na masową wojnę. No bo nie przekonasz człowieka żeby poszedł na wojnę napastniczą, nawet prowokacjami bo Chiny są na to za mocne, więc widocznie ten cały proces jest właśnie po to byśmy my traktowali wojnę z Chinami jako wybawienie od szczepionek, paszportów, lockdownów. Taki system nagród - kar.

No bo geopolityka i polityka