Wpis z mikrobloga

Oto komentarze naszych czarnych przyjaciół odnoszące się do czarnej laski, która związała się z białym gościem. Jako że ##!$%@? to dorzucam link to wątku, gdzie niektórzy użytkownicy #reddit odkrywają iż czarny #rasizm istnieje xD można też poczytać o ciekawych przypadkach traktowania czarnych kobiet przez mężczyzn o tym samym kolorze. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.reddit.com/r/sadcringe/comments/m5sp9i/these_are_almost_every_comment_on_zazie_beetz/?utm_medium=android_app&utm_source=share

#bekazpodludzi
T.....r - Oto komentarze naszych czarnych przyjaciół odnoszące się do czarnej laski, ...

źródło: comment_1615879988dl0tR9qvPfZ7rjq98UKY7s.jpg

Pobierz
  • 143
@Trybun_Plebejski:

Ktoś dobrze napisał o mentalności klanowej, która sprawia, że tam wszyscy są w stanie jakiejś nieustannej wyimaginowanej wojny. W takim USA nie ma nawet szans na jakiekolwiek załagodzenie konfliktów rasowych, bo nikt nawet nie chce tam żyć normalnie ze sobą.

Widzisz- a jak ktoś wspomina o "Marksiśmie kulturowym" to jest beka. A widocznie coś jest na rzeczy.
@TonyRockyHorror: ja zauważam takie same tendencje niezależnie od koloru skóry, nasi panowie #!$%@?ą na Polki, które wybierają ziomków z włoskim fenotypem, Ruscy i Ukraińcy #!$%@?ą na kobiety ze swojego kraju na to, że wybierają np. Polaków. Nie wiem czy to jest aspekt czysto rasowy, moim zdaniem bardziej płciowy-plemienny. Takie poczucie krzywdy, że zabrano Ci coś, co według pokrętnej plemiennej logiki należy do Ciebie. Rywalizujesz z samczykami podobnymi Tobie o względy ładnej
@TonyRockyHorror: @nocnica: @bavool: @Trybun_Plebejski: #!$%@? mnie w takich tematach ze ci „czarni” to sa bardziej biali jak czarni xDDD. Przeciez ta laska to jakas cwierc murzynka w najlepszym wypadku, gdzie ktorys dziadek byl murzynem, a wszyscy kolejni biali. No ale ma kilka charakterystycznych dominujacych cech jak afro wlosy i juz jest „hurr durr nasz czarna siostra porwana przez bialasa” xd
@Wiciu553: No ale co xD, zobacz jak wyglądał przyrost naturalny, rozwój społeczny i kulturowy Europy czy Ameryki w latach 1950 - 2000, a jak wygląda teraz. 50 lat temu taka choćby Turcja miała populację równą polskiej, dziś ma 2x większą.