Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że #redpill i #blackpill stał się ostatnio w internecie bardzo popularny. Kilka lat temu rozmowy o Chadach, hipergamii, kobiecych kłamstwach, że liczy się charakter, a później i tak lecą do Chada itp. nie wychodziły poza wykop. Teraz sporo youtuberów, blogerów i innych o tym głośno mówi. Ba, niektórzy moi znajomi też zaczynają o tym przebąkiwać. Przyczyną może być jedno z dwóch: rośnie świadomość społeczna, albo problem narasta i staję się coraz poważniejszy. Albo jedno i drugie. Cóż, skoro już kilka lat temu był spory problem, to podejrzewam, że pokolenia mężczyzn które teraz wchodzą w dorosłość jeszcze bardziej mają przesrane, pewnie 20 letnie Julki to już tak hipergamiczne bestie, że tragedia, w dodatku niż demograficzny od kilku ładnych lat jest jeszcze głębszy niż te kilka lat temu.

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #samotnosc
  • 23
@77023: Nikt nic nie wyciągnie, liczba kuków i białorycerzy rośnie wykładniczo.
@maly38: Wątpię, wielu mężczyzn ma wbite do głów, że muszą walczyć o kobiety, bo inaczej są nic nie warci.
@agent_obcego_wywiadu: Jaka rewolucje? Ja wziąłem blackpill kilka lat temu i temat związków z kobietami kompletnie mnie od tamtej pory nie interesuje, po prostu piszę swoje obserwacje, że nawet na twitchu, czyli zaglębiu simpowania ludzie zaczynają dostrzegać, że są wykorzystywani.
M.....9 - @77023: Nikt nic nie wyciągnie, liczba kuków i białorycerzy rośnie wykładni...

źródło: comment_1615836943Mo5w0WtOLHBwBSDqtMFLuN.jpg

Pobierz
@Mineciarz69: szczerze to jeszcze te 10 lat temu nawet bym nie pomyślał że takie coś jak redpill czy blackpill może być prawda, sytuacja na rynku swój była naprawdę dobra jak poszło się do liceum gdzie chłopaków było mało to już wgl, ale teraz to co widzę nie tylko wsrod małolat, ale też mężatek 35+, które zostawiają mężów dla innego bolca to norma
@Mineciarz69: zawsze tak było, zawsze tak będzie XD nie wiem ta czarna piguła to takie odkrycie kija w Afryce w 21 wieku nic nowego nie wnosi poza odkryciem opóźnienia cywilizacyjnego pewnych jednostek. Wśród moich znajomych jakoś od zawsze wiedzieliśmy jak to działa. Człowiek to zwierze i podlega prawom natury normalne, ze #!$%@? geny będą eliminowane. Jednak i tak uważam, ze nawet najgorsze jednostki skoncza z baba na utrzymaniu bo taka jest