Wpis z mikrobloga

@Szuruburupomarancze ja zrobiłem na odwrót, czyli Opole - > Łódź i żałuję. XD Nie licząc możliwości pracy, Opole jest dużo lepsze. Jest takie klimatyczne, a Łódź to taki neutralizm że szok - nic urokliwego, niezbyt wiele rzeczy #!$%@?...

Polecam Opole! :) Wiosna to coś wspaniałego!
@Szuruburupomarancze: W Opolu mieszkam 8 rok, przeprowadziłem się tutaj z Torunia i niestety bardzo chętnie do Torunia bym wrócił. M.in dlatego ze Toruń jest podobnie mały a wiec wszędzie dojedziesz na rowerze w 20 minut. Jednak ma na lepszym poziomie np. Uniwersytet /komunikacje miejska/ ofertę kulturalna. W Toruniu jest sporo studentów/turystów dzięki czemu gdy idziesz na starówkę to czujesz ze ona żyje dzięki czemu ludzie są jacyś tacy weselsi/przyjaźni i mniej
@Przegrywhere: w Toruniu byliśmy. ładne miasto ale nie dla nas. Grunt to znaleźć miejsce w którym nie dość że się człowiek będzie dobrze czuł to i jeszcze będzie zarabiał pieniądze. Myśleliśmy jeszcze o Dolnym Śląsku ale tam zbyt wiele nie pozwiedzalismy. Czas nas nagli a w głowie coraz większy mętlik ;))