Wpis z mikrobloga

@L3gion Bardzo. Za 2,2k gram w sobie w giereczki w super oprawie graficznej w 60fps, gdzie mój komp dławi sie.
Z tym, ze nie wyobrażam sobie grania na konsoli z podpiętym monitorem z odległości 50cm. Do czerpnia prawdziwiej przyjemności moim zdaniem potrzeba dużego tv, wtedy gra się duuuuzo lepiej niż PC.
Do czerpnia prawdziwiej przyjemności moim zdaniem potrzeba dużego tv, wtedy gra się duuuuzo lepiej niż PC.


@Rkschuwdu: Mam 55 cali 4K ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko że chciałbym ten Series S za tysiak mniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L3gion: bierz series x, wyjdzie za kilka lat jakiś refresh to opchniesz series x i będzie nirwielka dopłata do kolejnego next gena - series s może Ci na długo nie pociągnąć jak wyjdą nowe tytuły pod xsx /xss
@L3gion: posiadam tv 4k i mam xbox series s. Niestety jest slabo. W fifie 21 obraz jest lekko rozmazany, w control z game passa to juz wgl grafa nedzna. Kupilem series x i jest kolosalna roznica. No i brak napedu w esce, a gry ze stora sa drogie. Kupujac plytki uzywane wychodzi sporo taniej, ba nawet nowe plytki sa tansze czesto niz cydrowe wersje. A ten caly gamepass jest przereklamowany i