Wpis z mikrobloga

@wielki_fan21: Moja matka trzymała w butelce po wodzie nawóz i pech chciał, że ta butelka stała w kuchni tak, że nie było widać podpisu, wziąłem dość duży łyk i zastanawiałem się czy już po mnie XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@T1oo: #!$%@?, zrobiłem tak samo w zeszłym roku

Od razu pobiegłem to wyrzygać za dom bo się bałem ze coś mi się stanie xDD od tego czasu nie trzymam nawozu do bonsaia w butelce po wodzie
  • Odpowiedz
nigdy nie używaj butelek po napojach do przechowywania płynów.

To przepis na tragedię


@Rad-X: kiedyś jak miałem 9 lat i bałem się iść w nocy do łazienki to nalałem do butelki po tymbarku
do tej pory mnie mdli na samą myśl o produktach tej firmy XD
  • Odpowiedz
@wielki_fan21: kiedyś kumpeli wysłałem siarczan miedzi do suplementacji, żeby zrobiła z niego roztwór do nabierania strzykawką 1-2 ml i picia. To były czasy, gdy nie szło kupić normalnych suplementów. Zrobiła w butelce po coli i postawiła na oknie, wpadła do niej kumpela, zobaczyła i od razu chlup.

Tak dla porównania, 1 mililitr tego syfu w szklance wody daje taki smak i tak drażni żołądek, że rzygać się po tym chce przez
  • Odpowiedz
@wielki_fan21: O co chodzi z tym przelewaniem chemikaliów do butelek po napojach? Serio pytam, o co chodzi? Fabryczne butelki są jakieś złe, brzydkie, śmierdzą? Często się słyszy o historiach, w których ktoś przelewa kreta do udrożniania rur do butelki po soku, a potem dziecko myśląc, że to oranżada pije kreta i wypala mu wnętrzności. Po co tak robić?
  • Odpowiedz